» » » Обгрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі: Ендоскопічне обладнання код за ДК 021:2015 33160000-9 – Устаткування для операційних блоків за номером закупівлі UA-2021-10-19-005481-c

Обгрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі: Ендоскопічне обладнання код за ДК 021:2015 33160000-9 – Устаткування для операційних блоків за номером закупівлі UA-2021-10-19-005481-c

 Обгрунтування технічних та якісних  характеристик предмета  закупівлі : 

№ п/п Найменування Одиниця виміру Кількість
1 Ендоскопічне обладнання компл 1

  

Загальні вимоги

  1. Товар, запропонований Учасником, повинен бути внесений до Державного реєстру медичної техніки та виробів медичного призначення та/або введений в обіг відповідно до законодавства у сфері технічного регулювання та оцінки відповідності, у передбаченому законодавством порядку.

На підтвердження Учасник повинен завірену копію декларації або копію документів, що підтверджують можливість введення в обіг та/або експлуатацію (застосування) медичного виробу за результатами проходження процедури оцінки відповідності згідно вимог технічного регламенту.

  1. Товар, запропонований Учасником, повинен бути новим і таким, що не був у використанні.

Гарантійний термін (строк) експлуатації повинен становити не менше 12 місяців.

На підтвердження Учасник повинен надати лист у довільний формі в якому зазначити, що запропонований Товар є новим і таким, що не був у використанні і за допомогою цього Товару не проводились демонстраційні заходи. А також в цьому листі зазначити, що гарантійний термін (строк) експлуатації запропонованого Учасником Товару становить не менше 12 місяців.

  1. Товар, запропонований Учасником, повинен відповідати національним та/або міжнародним стандартам, медико – технічним вимогам до предмету закупівлі, встановленим у даному додатку та всіх інших вимог Тендерної Документації.

Відповідність технічних характеристик запропонованого Учасником Товара  вимогам технічного завдання повинна бути обов’язково підтверджена копією документу (експлуатаційної документації: настанови з експлуатації, або інструкції, або технічного опису чи технічних умов, або ін. документів українською мовою) в якому міститься ця інформація.

  1. Учасник повинен провести кваліфікований інструктаж працівників Замовника по користуванню запропонованим обладнанням.

На підтвердження надати гарантійний лист про забезпечення інструктажу персоналу Замовника по користуванню (керуванню) обладнанням за місцем його експлуатації.

5.Спроможність учасника  поставити запропоноване обладнання повинна підтверджуватись оригіналом гарантійного листа від виробника (якщо учасник не є виробником товару) або його офіційного представника в Україні (таке представництво повинно підтверджуватись копією відповідного листа, доручення, авторизації, тощо від виробника), що підтверджує можливість постачання учасником запропонованого обладнання в необхідній кількості, якості та в потрібні  терміни, визначені цією тендерною документацією та пропозицією учасника (надати скан-копію оригіналу гарантійного листа у складі тендерної пропозиції) 

 

 

Ендоскопічна система з відеогастроскопом
1. Характеристики відеогастроскопа:
1.1 Діаметр зовнішнього тубусу не менш ніж 9,2 мм;
1.2 Робочий канал не менш ніж 2,8 мм;
1.3 Кут поля зору не менше ніж 140 градусів;
1.4 Кут відхилення вгору не менш ніж 210 градусів;
1.5 Кут відхилення донизу не менш ніж 90 градусів;
1.6 Кут відхилення вправо/вліво не менш ніж 100 градусів /100 градусів;
1.7 Глибина різкості не менш ніж від 3 мм до 100 мм;
1.8 Робоча довжина не менш ніж 1050 мм;
2. Характеристики відеопроцесора:
2.1 Відеопроцесор, що виконує функції монітора, світлодіодного джерела світла, інсуфляційного насоса та блок документування
2.2 Можливість збереження фрагментів відео та фото;
2.3 Наявність регулювання кольору не менше 11 рівнів
2.4 Наявність насиченості кольорів не менше 11 рівнів
2.5 Наявність регулювання яскравості не менше 11 рівнів
2.6 Наявність автоматичного налаштування балансу білого;
2.7 Наявність відео-виходів DVI та HDMI;
2.8 Наявність слоту для SD-карти;
2.9 Наявність вбудованого світлодіодного джерела світла;
2.10 Кольорова температура не менш ніж 5300 К.
3. Візок з тримачем:
3.1 Наявність гальм на передній парі коліс
3.2 Кількість полиць, не менше 4
4. Характеристики монітора:
4.1 Діагональ монітору: не менше ніж 24 дюймів
4.2 Розподільча здатність: не менше ніж 1920 x 1080
4.3 Яскравість: не менше ніж 300кд/м2
4.4 Контрастність: не менше 1000:1
4.5 Кут огляду: не менше ніж 89о

Важливі вимоги:

  1. Усі артикули та назви товарів, що пропонуються мають повністю відповідати декларації про відповідність.
    2. До технічної документації виробника відносяться виключно інструкції, настанови з експлуатації або технічні паспорти.

Каталоги, брошюри, проспекти є рекламними матеріалами та не можуть бути використані для підтвердження медико-технічних вимог замовника.Очікувана вартість предмета закупівлі ендоскопічного обладнання код за ДК 021:2015 33160000-9 – Устаткування для операційних блоків складає 885600,00 грн. ( вісімсот вісімдесят п’ять   тисяч шістсот  гривень 00 копійок). Очікувана вартість предмета закупівлі визначена на підставі попередніх розрахунків з урахуванням запланованих поточних завдань замовника на 2021 рік

Як основа, для встановлення очікуваної вартості предмета закупівлі, використовувались як ціни виробників, та закупівлі  інформація про які міститься в електронній системі закупівель «Prozorro» та основні прогнозні показники економічного і соціального розвитку України на 2021 рік.

Очікувана вартість предмета закупівлі визначена (розрахована) методом порівняння ринкових цін. При визначенні очікуваної вартості закупівлі враховувалась інформація про ціни на товари та послуги, що міститься в мережі Інтернет у відкритому доступі та  в електронній системі закупівель “Prozorro”.