» » » Обгрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі: «Інші завершальні будівельні роботи» код 45450000-6 за ЄЗС ДК 021:2015 (Поточний ремонт частини приміщень КУ “Територіальний центр соціального обслуговування (наданнясоціальних послуг)” Сновської міської ради за адресою: вул.Гомельська, 31, м. Сновськ, Чернігівської області) за номером закупівлі UA-2021-09-09-002890-b

Обгрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі: «Інші завершальні будівельні роботи» код 45450000-6 за ЄЗС ДК 021:2015 (Поточний ремонт частини приміщень КУ “Територіальний центр соціального обслуговування (наданнясоціальних послуг)” Сновської міської ради за адресою: вул.Гомельська, 31, м. Сновськ, Чернігівської області) за номером закупівлі UA-2021-09-09-002890-b

 Обгрунтування технічних та якісних  характеристик предмета  закупівлі :

Якість послуг з Поточного ремонту частини приміщень КУ “Територіальний центр соціального обслуговування (наданнясоціальних послуг)” Сновської міської ради за адресою: вул.Гомельська,31, м. Сновськ, Чернігівської області повинна відповідати вимогам законодавства України та інших діючих в Україні нормативно-правових актів щодо якості аналогічних або подібних послуг.

Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі здійснювалось відповідно до нормативів, норм, стандартів, порядків і правил: Поточного ремонту частини приміщень КУ “Територіальний центр соціального обслуговування (наданнясоціальних послуг)” Сновської міської ради, а саме: даний проект є продовженням минулорічного проекту, в ході якого планується розширити спектр відпочинково-оздововчих послуг для цільової аудиторії (люди похилого віку;  особи з інвалідністю;  внутрішньо переміщених особи; особи, що потрапили  в складні  життеві обставини; опікуни людей з  інвалідністю; члени родин осіб, що відносяться до соціально-вразливих груп населення громади; працівники Територіального центру).

Планується придбати спортивний інвентар,  обладнання та меблі для облаштування масажної кімнати, вуличні тренажери, вуличні тенісний стіл та стіл для гри в шахи, встановити на подвір’ї альтанку,  провести поточний ремонт приміщень 3 кімнат загальною площею близько 40 м2. (масажну, для зберігання інвентарю та туалетну кімнату з доступом для людей з інвалідністю). Поряд з продовженням курсів з комп’ютерної грамотності, планується організувати  заняття з дихальної гімнастики, з скандинавської ходьби влітку та ходьби на лижах взимку. Люди похилого віку, які перенесли COVID-19, будуть проходити курси спеціального масажу. На постійній основі будуть продовжені психологічні тренінги та консультації з напрямків, які викликають зацікавленість у цільової аудиторії.

Відпочинково-оздоровчими послугами «Простору активного довголіття» безкоштовно користуються та надалі будуть користуватись всі бажаючі жителі Сновської територіальної громади, які відносяться до соціально-вразливих груп населення та є підопічними Територіального центру.Обґрунтування розміру бюджетних призначень та/або очікуваної вартості предмета закупівлі. Очікувана вартість предмета закупівлі Поточного ремонту частини приміщень КУ “Територіальний центр соціального обслуговування (наданнясоціальних послуг)” Сновської міської ради за адресою: вул.Гомельська, 31, м. Сновськ, Чернігівської області складає 249378,00 грн. Очікувана вартість предмета закупівлі визначена на підставі попередніх розрахунків з урахуванням запланованих поточних завдань замовника на 2021 рік.

Як основа, для встановлення очікуваної вартості послуг, використовувались як ціни власних попередніх закупівель (укладених договорів) на закупівлю цих послуг так і ціни відповідних закупівель минулих періодів, інформація про які міститься в електронній системі закупівель «Prozorro» та зведеного кошторисного розрахунку вартості об’єкта будівництва

Очікувана вартість предмета закупівлі визначена (розрахована) методом порівняння ринкових цін. При визначенні очікуваної вартості закупівлі враховувалась інформація про ціни на товари та послуги, що міститься в мережі Інтернет у відкритому доступі та  в електронній системі закупівель “Prozorro”.