» » » Обгрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі: Каналізаційний насос Grundfos SEG.50.31.E.EX.2.50B, або еквівалент (ДК 021:2015: 42120000-6 — Насоси та компресори) за номером закупівлі  UA-2022-11-04-008307-а,  відкриті торги з особливостями

Обгрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі: Каналізаційний насос Grundfos SEG.50.31.E.EX.2.50B, або еквівалент (ДК 021:2015: 42120000-6 — Насоси та компресори) за номером закупівлі  UA-2022-11-04-008307-а,  відкриті торги з особливостями

(оприлюднюється на виконання постанови Кабміну № 710 від 11.10.2016 «Про ефективне використання державних коштів» (зі змінами)).

 

Найменування замовника:            Сновська міська рада Корюківського району Чернігівської області;

Місцезнаходження замовника: 15200, Україна, Чернігівська обл., Корюківський  район, місто Сновськ, вул. Незалежності будинок 19;.

Ідентифікаційний код замовника в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб — підприємців та громадських формувань: 04061932

Категорія замовника: юридичні особи, які є підприємствами, установами, організаціями (крім тих, які визначені у пунктах 1 і 2 частини 1 статті 2 Закону України «Про публічні закупівлі») та їх об’єднання, які забезпечують потреби держави або територіальної громади, якщо така діяльність не здійснюється на промисловій чи комерційній основі, за наявності такої ознаки – у статутному капіталі юридичної особи державна або комунальна частка акцій (часток, паїв) перевищує 50 відсотків (пункт 3 частини 1 статті 2 Закону України «Про публічні закупівлі»)

 

Назва предмета закупівлі із зазначенням коду за Єдиним закупівельним словником (у разі поділу на лоти такі відомості повинні зазначатися стосовно кожного лота) та назви відповідних класифікаторів предмета закупівлі і частин предмета закупівлі (лотів) (за наявності): Каналізаційний насос Grundfos SEG.50.31.E.EX.2.50B, або еквівалент

Вид та ідентифікатор процедури закупівлі: UA-2022-1-04-008307-а

Очікувана вартість та обґрунтування очікуваної вартості предмета закупівлі: 91000,00 грн.

Очікувана вартість предмета закупівлі визначена згідно середньої вартості на ринку каналізаційних насосів  з відповідними технічними характеристиками

Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі:

Термін постачання по 30.11.2022 року.

 

Каналізаційний насос Grundfos SEG.50.31.E.EX.2.50B- занурювальний насос з горизонтальним напірним патрубком, спеціально призначений для перекачування стічних вод, в тому числі від туалетів. Каналізаційний насос Grundfos SEG.50.31.E.EX.2.50B забезпечені ріжучим механізмом, який подрібнює тверді включення на дрібні частинки так, що їх можна вивести по трубах відносно невеликого діаметру.

Поверхня насоса гладка для запобігання прилипання бруду до насоса. Більша частина насоса виконана з чавуну. Хомут, що кріпить електродвигун до кожуха насоса, зроблений з нержавіючої сталі для запобігання корозії і забезпечення легкого обслуговування насоса. Силовий кабель насоса також включає в себе кабелі від теплових датчиків в обмотці електродвигуна. З`єднання кабелю – вилкове, повністю герметизоване з`єднання, яке запобігає проникненню вологи в насос в разі пробиття кабелю або нержавіючого і/або недбалого поводження з кабелем.

 

Каналізаційний насос Grundfos SEG.50.31.E.EX.2.50B включають в себе контролер, датчики і захист електродвигуна. Їх необхідно тільки підключити до живлення від мережі. Якщо кілька насосів встановлені в одній ємкості, то відповідно з логічним керуванням, запрограмованим у насосі, навантаження буде розподілятися рівномірно між насосами.

  • Вихід реле сигналізації. Насос включає в себе кабелі реле сигналізації. Нормально замкнуті і нормально розімкнені контакти ( можуть використовуватися при необхідності, наприклад, для звукової або візуальної сигналізації).
  • Довільна затримка пуску в разі загального відключення електроживлення.
  • Самокалібровка після кожного робочого циклу насоса.
  • Система захисту від заклинювання запускає насос через запрограмовані інтервали для запобігання заклинювання робочого колеса. Ця функція скасує дію датчика сухої роботи для не вибухонебезпечних версій.
  • Можливість роботи після вимкнення (дренаж піни).

 

Каналізаційний насос Grundfos SEG.50.31.E.EX.2.50B можна підключати постійно або тимчасово для зміни попередніх налаштуваню, подальшої настройки або зчитування з журналів і параметрів експлуатації, наприклад, кількість пусків і годин роботи.

 

Технічні характеристики :

 

Макс витрата насоса – 8.61 л/с

Макс. гідростатичний напір-  23.8 м

Тип робочого колеса – Система з різальним механізмом

Матеріал корпусу насоса – Чавун

Матеріал робочого колеса-  Чавун

Діапазон температури навколишнього середовища –  0 .. 40 °C

Установка суха/мокра – Занурена

Макс. робочий тиск-  6 бар

Трубне приєднання – Фланець

Вихід насоса – DN 50

Допустимий тиск – PN 10

Максимальна глибина встановлення-  10 м

Робоча рідина  – Будь-яка в’язка рідина

Діапазон температури рідини – 0 .. 40 °C

Щільність – 998.2 кг/м3

Потужність що споживається – P1 –  3.9 кВт

Номінальна потужність – P2 – 3.1 кВт

Частота мережі живлення – 50 Гц

Номінальна напруга –  3 x 400-415 В

Макс. кількість пусків за годину –  30

Пусковий струм – 43 A

Номінальна швидкість – 2900 об/м

Момент інерції Вага: – 0.01 кг

ККД двигуна при повному навантаженні -84%

ККД двигуна при 3/4 навантаження  – 82%

ККД двигуна при 1/2 навантаження – 79%

Кількість полюсів –  2

Спосіб запуску –  прямий пуск

Ступінь захисту-  IP68

Вибухозахисне виконання  – так

Захист електродвигуна – ТЕРМОВИКЛЮЧНИК

Довжина кабелю – 10 м

Блок керування –  AUTOADAPT

Реле вологості – без реле вологості

Виробник (Країна реєстрації бренду)  – Grundfos (Данія)

Країна-виробник товару –  Угорщина

Стандартний фланець – Фланець

 

  1. У складі тендерної пропозиції Учасник повинен надати:

3.1. паспорт  або посібник (інструкцію) по експлуатації на насос.

3.2. лист-гарантію у довільній формі про те, що гарантійний термін на запропонований товар становить 1 рік..

4.Інші вимоги:

4.1.Насоси мають бути виготовлені не раніше 2021 року

4.2. Насоси мають бути новими і такими, що не були в експлуатації.

 

Для підтвердження згоди з технічними вимогами Замовника, Учасник у складі своєї тендерної пропозиції повинен подати інформацію, зазначену у цьому додатку, завірену власноручним підписом уповноваженої посадової особи учасника із зазначенням прізвища, ініціалів та посади особи, яка підписує тендерну пропозицію та печаткою учасника процедури закупівлі (у разі наявності печатки).

 

В місцях, де технічна  специфікація  містить посилання на конкретні торговельну марку чи фірму,  патент,  конструкцію або тип предмета закупівлі, джерело його походження або виробника читати в редакції «або еквівалент».

 

 

Завідувач сектору з публічних закупівель

відділу бухгалтерського обліку та звітності

Сновської міської ради, уповноважена особа                                     Тетяна ШИЛО