» » » Обгрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі: Придбання спеціалізованої техніки: вакуумний дорожно-прибиральний тракторний причіп TRA-VAC 500, або еквівалент (ДК 021:2015 (CPV) : 34220000-5 – Причепи, напівпричепи та пересувні контейнери (номенклатурна позиція – 34223300-9 Причепи)

Обгрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі: Придбання спеціалізованої техніки: вакуумний дорожно-прибиральний тракторний причіп TRA-VAC 500, або еквівалент (ДК 021:2015 (CPV) : 34220000-5 – Причепи, напівпричепи та пересувні контейнери (номенклатурна позиція – 34223300-9 Причепи)

за номером UA-2023-11-16-000552-a,   відкриті торги (з особливостями)

 

(оприлюднюється на виконання постанови Кабміну № 710 від 11.10.2016 «Про ефективне використання державних коштів» (зі змінами)).

 

Найменування замовника:             Сновська міська рада Корюківського району Чернігівської області;

Місцезнаходження замовника: 15200, Україна, Чернігівська обл., Корюківський  район, місто Сновськ, вул. Незалежності будинок 19;.

Ідентифікаційний код замовника в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб — підприємців та громадських формувань: 04061932

Категорія замовника: юридичні особи, які є підприємствами, установами, організаціями (крім тих, які визначені у пунктах 1 і 2 частини 1 статті 2 Закону України «Про публічні закупівлі») та їх об’єднання, які забезпечують потреби держави або територіальної громади, якщо така діяльність не здійснюється на промисловій чи комерційній основі, за наявності такої ознаки – у статутному капіталі юридичної особи державна або комунальна частка акцій (часток, паїв) перевищує 50 відсотків (пункт 3 частини 1 статті 2 Закону України «Про публічні закупівлі»)

 

Назва предмета закупівлі із зазначенням коду за Єдиним закупівельним словником (у разі поділу на лоти такі відомості повинні зазначатися стосовно кожного лота) та назви відповідних класифікаторів предмета закупівлі і частин предмета закупівлі (лотів) (за наявності): :  Придбання спеціалізованої техніки: вакуумний дорожно-прибиральний тракторний причіп TRA-VAC 500, або еквівалент (ДК 021:2015 (CPV) : 34220000-5 – Причепи, напівпричепи та пересувні контейнери (номенклатурна позиція – 34223300-9 Причепи)

Вид та ідентифікатор процедури закупівлі: UA-2023-11-16-000552-a .

Очікувана вартість та обґрунтування очікуваної вартості предмета закупівлі: 1850000,00 грн.

Строк поставки:  з дати укладання договору до 20  грудня  2023 року

Місце поставки: 15200, Україна, Чернігівська обл., Корюківський  район, місто Сновськ,   вул. Незалежності,19.

Обгрунтування очікуваної вартості:

Очікувана вартість передбачена кошторисом та річним планом закупівель на 2023 рік, грунтується на всіх фактичних складових ціни та включає в себе вартість ціни на товар, податки і збори, що сплачуються або мають бути сплачені, усіх інших витрат та згідно з вимогами чинного законодавства щодо формування ціни на відповідний товар. Очікувана вартість розрахована відповідно до середньоринкової  ціни товару на ринку.

Розрахунок очікуваної вартості предмету закупівлі з урахуванням роз’ясненння Мінекономіки Щодо розрахунку очікуваної вартості предмета закупівлі № 3301-04/34980-06 від 20.08.2019 р. та Примірної методики визначення очікуваної вартості предмета закупівлі, Щодо передумов здійснення закупівель № 3304-04/55366-06 від 10.09.2020р. здійснювався замовником шляхом моніторингу середньоринкових цін, актуальних на момент моніторингу. Замовником здійсювався пошук, збір та аналіз загальнодоступної цінової інформації про ціни товарів, що містить в мережі Інтернет у відкритому доступі на сайтах поствчальників, в

 

електронному каталозі, в електронній системі закупівель «ProZorro» щодо анологічних закупівель, проводились ринкові консультації

Розмір бюджетного призначення: 1850000,00 грн. (1 одиниця).

 

 

№ з/п Вимоги  до предмета закупівлі
1 2
  1. Загальні положення
1.1 Обсяг закупівлі: 1(одна) одиниця
1.2 Тип машини – вакуумний дорожно-прибиральний тракторний причіп TRA-VAC 500, або еквівалент
1.3 Вимоги до трактора:
  Потужність – не менше 65 к.с.; швидкість обертання валу відбору потужності – не менше 540 об/хв.
  Об’єм накопичувача сміття – 3м3
  Об’єм бака для води – 500 л
  Максимальна ширина прибирання – 2800 мм
  Швидкість прибирання – від 1 до 15 км/год
  Електрична система – 12 В
  Привід через карданний вал від коробки відбору потужності трактора
1.4 Щітки:
  Прибиральна машина має 4 щітки
  Відстань зовнішніх щіток до корпуса регулюється.
  Тиск щіток на землю, та швидкість щіток регулюється.
  Ворс щітки виготовляється з пластику чи сталі (за побажанням покупця).
1.5 Система розподілу води:
  Водяний резервуар виготовлено з нержавіючої сталі та має об’єм не менше 500 літрів.
  Всі насоси, труби, шланги та фітинги виготовлені з корозійностійких матеріалів.
  Поверхня що прибирається попередньо зволожується за допомогою форсунок, що встановлені на щітках.
1.6 Система всмоктування бруду:
  Бункер вентилятора зсередини покрито акустичним матеріалом.
  Всмоктування через гумовий шланг діаметром 20 см.
  Бак для сміття об’ємом не менше 3 м3, підлогу виконано з нержавіючої сталі.
  Кут нахилу бункеру не менше 45 град
  В задній частині встановлено всмоктуючий рукав для роботи в важкодоступних місцях, довжиною 4,5 м та діаметром 15 см.
1.7 Гідравлічна система:
  На всмоктуючій лінії насосу встановлено фільтр.
  Гідравлічний масляний бак не менше 60 літрів.
  Бункер:
  Металевий бункер, піскоструйно оброблений, покритий ґрунтовою фарбою та пофарбований.
  2.Організаційні вимоги
2.1 Доставка техніки до місця знаходження Замовника (вартість цих робіт враховується в ціну пропозиції Учасника- переможця) Здійснюється за рахунок Учасника .

 

Місце поставки товару15200, Україна, Чернігівська область, Корюківський район, місто Сновськ, вулиця Незалежності,19

 

Строк поставки: протягом 5 (п’яти) робочих днів з моменту отримання заявки від Замовника, але не пізніше 20.12.2023 року.

2.2 Учасник повинен надати довідку в довільній формі що забезпечить передпродажну підготовку, а також на базі Замовника проведе навчання обслуговуючого персоналу Замовника по експлуатуванню Товару (вартість цих послуг враховується в ціну товару).
2.3 Учасник повинен надати гарантійну довідку, що під час поставки разом з Товаром гарантує надання відповідної технічної документації: паспорт або настанову з експлуатування на Товар. Вся технічна документація повинна бути викладена українською мовою.

Примітка:

* В разі наявності в даному документі посилань на конкретну торговельну марку чи фірму, патент, конструкцію або тип предмета закупівлі, джерело його походження або виробника після такого посилання слід вважати в наявності вираз «або еквівалент». Усі показники еквіваленту мають бути не гіршими, ніж у товару, зазначеному в цьому переліку.

**Замовник не вимагає від учасників документальне підтвердження того, що пропоновані ними Товари за своїми екологічними чи іншими характеристиками відповідають вимогам, установленим у цій технічній специфікації.

 

Додаткові вимоги до учасника

  1. Вартість предмета закупівлі оголошеного замовником перевищує 200 тисяч гривень, тому замовник здійснює закупівлю товару, що є предметом закупівлі, визначених підпунктом 2 пункту 6-1 Прикінцевих та перехідних положень Закону України «Про публічні закупівлі», виключно якщо їх ступінь локалізації виробництва дорівнює чи перевищує 15 відсотків.

1.1. Учасник в складі тендерної пропозиції повинен надати документальне підтвердження ступеня локалізації, а саме лист у довільній формі з посиланням на офіційний веб-сайт Уповноваженого органу з переліком товарів – із зазначенням найменування товару, назви виробника та ID товару, що є предметом закупівлі, з підтвердженим ступенем локалізації виробництва не менше 15% у поточному році.

1.2. Вимога щодо надання листа в довільній формі  згідно п.1.1. щодо ступеня локалізації не застосовується до закупівель товарів, вартість яких дорівнює або перевищує суми, зазначеній в Угоді про державні закупівлі, укладеній 15 квітня 1994 р. в     м. Марракеші, із змінами, внесеними Протоколом про внесення змін до Угоди про державні закупівлі, вчиненим 30 березня 2012 р. в м. Женеві, а також положеннях про державні закупівлі інших міжнародних договорів України, згода на обов’язковість яких надана Верховною Радою України, зокрема угодах про вільну торгівлю, в гривневому еквіваленті на дату закупівлі і країною походження яких є країни, з якими Україна уклала такі угоди, та країни, які є учасниками Угоди про державні закупівлі, до якої Україна приєдналася відповідно до Закону України “Про приєднання України до Угоди про державні закупівлі”, що підтверджується сертифікатом про походження товару (надається у складі тендерної пропозиції).

1.3. В розумінні цієї закупівлі під іншими міжнародними договорами України, згода на обов’язковість яких надана Верховною Радою України (зокрема угодами про вільну торгівлю) вважаються:

  • Угода про асоціацію між Україною, з однієї сторони, та Європейським Союзом, Європейським співтовариством з атомної енергії і їхніми державами-членами, з іншої сторони;
  • Угода про політичне співробітництво, вільну торгівлю і стратегічне партнерство між Україною та Сполученим Королівством Великої Британії і Північної Ірландії;
  • Угода про вільну торгівлю між Україною та державами ЄАВТ;
  • Угода про вільну торгівлю між Україною та Канадою.

Ступінь локалізації виробництва визначається самостійно виробником товару, що є предметом закупівлі, та підтверджується Уповноваженим органом у порядку, встановленому Кабінетом Міністрів України, за формулою: СЛ = (1 – (МВ+ІВ) / С) × 100%, де:

СЛ – ступінь локалізації виробництва;

МВ – митна вартість сировини, матеріалів, вузлів, агрегатів, деталей, складових частин і комплектуючих виробів, робіт, послуг та інших складових, імпортованих на митну територію України виробником для виробництва товару, що є предметом закупівлі, гривень;

IВ – вартість імпортних сировини, матеріалів, вузлів, агрегатів, деталей, складових частин і комплектуючих виробів, робіт, послуг та інших складових, придбаних окремо та/або у складі продукції для виробництва товару, що є предметом закупівлі, у постачальника – резидента України, без урахування податку на додану вартість, гривень;

С – собівартість товару, що є предметом закупівлі, гривень.

 

  1. В ціну товару учасник включає всі податки, збори та інші обов’язкові платежі, витрати, пов’язані з передпродажною підготовкою та реалізацією товару замовнику, всі свої витрати, враховуючи вартість транспортних послуг на доставку товару до місця поставки, розвантажування, страхування тощо.

 

Завідувач сектору з публічних закупівель

відділу бухгалтерського обліку та звітності

Сновської міської ради, уповноважена особа                                       Тетяна ШИЛО