» » » Обгрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі: Спортивно-дитячий комплекс згідно предмету закупівлі: код ДК 021:2015 – 37530000-2 Вироби для парків розваг, настільних або кімнатних ігор за номером закупівлі UA-2021-06-03-000658-c

Обгрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі: Спортивно-дитячий комплекс згідно предмету закупівлі: код ДК 021:2015 – 37530000-2 Вироби для парків розваг, настільних або кімнатних ігор за номером закупівлі UA-2021-06-03-000658-c

Проєкт передбачає встановлення нового спортивного тренажерного комплексу на пляжі «Співоче поле» в селі Займище. В результаті реалізації проєкту будуть створені комфортні умови здорового та активного дозвілля для всіх жителів та гостей громади. Даний спортивний комплекс надасть можливість тримати себе в здоровій формі, молодим мамам відновити себе після пологів.

 Обгрунтування технічних та якісних  характеристик предмета  закупівлі :

Головною метою проєкту є заохочення до активного та здорового способу життя всіх жителів та гостей громади різних вікових категорій. Встановлення спортивного тренажерного комплексу доповнить та збагатить здоровою культурою відпочинок на пляжі «Співоче поле». Пляж «Співоче поле» є відпочинковою зоною для всіх жителів села Займище, Сновської громади та гостей із сусідніх районів та області. Урочище «Співоче поле» облаштоване: альтанками, мангалами, столами, лавами, урнами, кабінками для перевдягання, туалетами, дитячим ігровим майданчиком та сценою. В 2020 році проводилась розчистка прилеглої території від чагарників та сміття та річки Снов від мулу та порослого очерету.

Реалізація даного проєкту дасть змогу жителям села Займище та громади різнихвікових категорій проводити дозвілля в спортивній зоні відпочинку.

Технічні та якісні характеристики предмета закупівлі сформовані на підставі вимог ДСТУ та технічних характеристик відповідних товарів розміщених у вільному доступі в мережі Інтернет їх виробниками та постачальниками.

 

Обгрунтування розміру бюджетних призначень та/або очікуваної вартості предмета закупівлі :

 Розмір бюджетного призначення визначений сесією Сновської міської ради на підставі попередніх розрахунків жителів громади села Великий Щимель з урахуванням запланованих поточних завдань Замовника на 2021 рік.

Очікувана вартість предмета закупівлі складає 50000,00 грн.

Очікувана вартість предмета закупівлі визначена методом порівняння ринкових цін, аналізу комерційних пропозицій постачальників та інформації з веб-сайтів виробників і постачальників спортивно-дитячих комплексів. Також при визначенні очікуваної вартості закупівлі враховувалась інформація, що міститься в мережі Інтернет у відкритому доступі, у тому числі в електронній системі Prozorro.