» » » Обгрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі: Спортивно-дитячий комплекс згідно предмету закупівлі: код ДК 021:2015 – 37530000-2 Вироби для парків розваг, настільних або кімнатних ігор за номером закупівлі UA-2021-06-02-005878-c

Обгрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі: Спортивно-дитячий комплекс згідно предмету закупівлі: код ДК 021:2015 – 37530000-2 Вироби для парків розваг, настільних або кімнатних ігор за номером закупівлі UA-2021-06-02-005878-c

 Обгрунтування технічних та якісних  характеристик предмета  закупівлі :

Проект має на меті створення необхідного простору для укріплення здоров’я жителів нашої громади. Проектом передбачається встановлення в центрі села Великий Щимель сучасних вуличних тренажерів та спортивного комплексу. Основними перевагами встановлення вуличних тренажерів є можливість заняття спортом на свіжому повітрі, що дуже корисно для організму, доступність тренажерів як для дорослих, так і для дітей, тренажери прості і зрозумілі у використанні.

Всі ми чудово знаємо та розуміємо про користь для організму людини від заняття спортом. Завдяки помірним фізичним навантаженням можна позбутися від безсоння, стресового стану і навіть депресії. Спорт допомагає впоратися зі шкідливими звичками і загартувати характер. Також він тренує силу духу, витривалість і націленість на результат. Регулярні фізичні навантаження покращують кровообіг і зміцнюють кістки.

На сьогоднішній день спорт є прекрасним хобі для сучасної людини. З кожним днем все більше людей віддають перевагу саме активному відпочинку. Встановлення спортивного комплексу в селі сприятиме до активного та корисного для здоров’я проведення вільного часу для школярів та молоді.

Технічні та якісні характеристики предмета закупівлі сформовані на підставі вимог ДСТУ та технічних характеристик відповідних товарів розміщених у вільному доступі в мережі Інтернет їх виробниками та постачальниками.

 

Обгрунтування розміру бюджетних призначень та/або очікуваної вартості предмета закупівлі :

 Розмір бюджетного призначення визначений сесією Сновської міської ради на підставі попередніх розрахунків жителів громади села Великий Щимель з урахуванням запланованих поточних завдань Замовника на 2021 рік.

Очікувана вартість предмета закупівлі складає 75000,00 грн.

Очікувана вартість предмета закупівлі визначена методом порівняння ринкових цін, аналізу комерційних пропозицій постачальників та інформації з веб-сайтів виробників і постачальників спортивно-дитячих комплексів. Також при визначенні очікуваної вартості закупівлі враховувалась інформація, що міститься в мережі Інтернет у відкритому доступі, у тому числі в електронній системі Prozorro.