» » » Обгрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі: Спортивно-дитячий комплекс згідно предмету закупівлі : код ДК 021:2015 – 37530000-2 Вироби для парків розваг, настільних або кімнатних ігор за номером закупівлі UA-2021-06-01-003415-c

Обгрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі: Спортивно-дитячий комплекс згідно предмету закупівлі : код ДК 021:2015 – 37530000-2 Вироби для парків розваг, настільних або кімнатних ігор за номером закупівлі UA-2021-06-01-003415-c

 Міський гідропарк є однією з родзинок м. Сновська та в минулі часи був улюбленим місцем відпочинку як містян, так і жителів сільської місцевості громади. Жителі громади переконані, що даний рекреаційний об’єкт необхідно зберегти шляхом відновлення та сучасного облаштування. Ініціативні групи жителів періодично влаштовують акції по прибиранню території. Даний проект покликаний положити початок облаштуванню Сновського гідропарку шляхом придбання та встановлення на його території розважально-відпочинкових та спортивних об’єктів.

 

 Обгрунтування технічних та якісних  характеристик предмета  закупівлі:

Основна мета проекту: забезпечення умов змістовного відпочинку та оздоровлення жителів Сновської територіальної громади, а також залучення зовнішніх туристичних потоків га популяризація туристичного потенціалу Сновської громади.

Проблема, яку вирішує проект: На даний час дана відпочинково-рекреаційна зона перебуває в незадовільному етані, оскільки на території Гідропарку відсутні відповідним чином обладнані місця масового відпочинку жителів та гостей громади (за виключенням невеличкого дитячого майданчика для дітей молодшого віку).

За даним проектом пропонуються наступні рішення: створення відповідних оздоровчих та розважальних зон для дітей та підлітків, в тому числі для дітей з обмеженими фізичними можливостями.

Технічні та якісні характеристики предмета закупівлі сформовані на підставі вимог ДСТУ та технічних характеристик відповідних товарів розміщених у вільному доступі в мережі Інтернет їх виробниками та постачальниками.

 

Обгрунтування розміру бюджетних призначень та/або очікуваної вартості предмета закупівлі:

Розмір бюджетного призначення визначений сесією Сновської міської ради на підставі попередніх розрахунків жителів громади м.Сновськ з урахуванням запланованих поточних завдань Замовника на 2021 рік.

Очікувана вартість предмета закупівлі складає 250000,00 грн.

Очікувана вартість предмета закупівлі визначена методом порівняння ринкових цін, аналізу комерційних пропозицій постачальників та інформації з веб-сайтів виробників і постачальників спортивно-дитячих комплексів. Також при визначенні очікуваної вартості закупівлі враховувалась інформація, що міститься в мережі Інтернет у відкритому доступі, у тому числі в електронній системі Prozorro.