» » » Обгрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі: Технічне обслуговування та утримання в належному стані систем вуличного освітлення міста Сновськ та населені пункти Сновської територіальної громади( (ДК 021:2015 (CPV) 50230000-6 – Послуги з ремонту, технічного обслуговування дорожньої інфраструктури і пов’язаного обладнання та супутні послуги) за номером закупівлі UA-2023-12-21-005129-a.

Обгрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі: Технічне обслуговування та утримання в належному стані систем вуличного освітлення міста Сновськ та населені пункти Сновської територіальної громади( (ДК 021:2015 (CPV) 50230000-6 – Послуги з ремонту, технічного обслуговування дорожньої інфраструктури і пов’язаного обладнання та супутні послуги) за номером закупівлі UA-2023-12-21-005129-a.

Якість послуг з  технічного обслуговування та утримання в належному стані систем вуличного освітлення міста Сновськ та населених пунктів Сновської територіальної громади повинна відповідати вимогам законодавства України та інших діючих в Україні нормативно-правових актів щодо якості аналогічних або подібних послуг.

Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі здійснювалось відповідно до нормативів, норм, стандартів, порядків і правил: Поточний ремонт та утримання об’єктів зовнішнього освітлення повинні здійснюватися з урахуванням вимог Порядку проведення ремонту та утримання об’єктів благоустрою, затвердженого Наказом Держкомітету України з питань житлово-комунального господарства від 23.03.2003р. №154 (із змінами, внесеними згідно з Наказом Міністерства з питань житлово-комунального господарства № 94 від 24.07.2007р.) та Методичних рекомендацій з утримання об’єктів зовнішнього освітлення населених пунктів, затверджених Наказом Держкомітету України з питань житлово-комунального господарства від 21.08.2008р. № 253; ДБН В.2.5-28-2006 «Природне і штучне освітлення»; ДСТУ 3587-97 «Безпека дорожнього руху. Автомобільні дороги вулиці та залізничні переїзди. Вимоги до експлуатаційного стану». Обґрунтування розміру бюджетних призначень та/або очікуваної вартості предмета закупівлі. Очікувана вартість предмета закупівлі, а саме: технічне обслуговування та утримання в належному стані систем вуличного освітлення міста Сновськ та населені пункти Сновської територіальної громади складає                400000,00 грн. Очікувана вартість предмета закупівлі визначена на підставі попередніх розрахунків з урахуванням запланованих поточних завдань замовника на 2024 рік.

Як основа, для встановлення очікуваної вартості послуг, використовувались як ціни власних попередніх закупівель (укладених договорів) на закупівлю цих послуг так і ціни відповідних закупівель минулих періодів, інформація про які міститься в електронній системі закупівель «Prozorro» та основні прогнозні показники економічного і соціального розвитку України на 2024 рік, відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 29.07.2020 р. №671.

Очікувана вартість предмета закупівлі визначена (розрахована) методом порівняння ринкових цін. При визначенні очікуваної вартості закупівлі враховувалась інформація про ціни на товари та послуги, що міститься в мережі Інтернет у відкритому доступі та  в електронній системі закупівель “Prozorro”.

 

Завідувач сектору з публічних закупівель

відділу бухгалтерського обліку та звітності

Сновської міської ради, уповноважена особа                                                     Тетяна ШИЛО