» » » Обгрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі: Видатки з благоустрою, утримання доріг комунальної власності, а саме: Послуги з прибирання снігу (Утримання доріг та тротуарів в зимовий період по місту Сновськ та населеним пунктам Сновської територіальної громади) (ДК 021:2015 (CPV) 90620000-9 Послуги з прибирання снігу) за номером закупівлі UA-2023-12-15-013273-aпо процедурі відкриті торги  (з особливостями)

Обгрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі: Видатки з благоустрою, утримання доріг комунальної власності, а саме: Послуги з прибирання снігу (Утримання доріг та тротуарів в зимовий період по місту Сновськ та населеним пунктам Сновської територіальної громади) (ДК 021:2015 (CPV) 90620000-9 Послуги з прибирання снігу) за номером закупівлі UA-2023-12-15-013273-aпо процедурі відкриті торги  (з особливостями)

Обгрунтування технічних та якісних  характеристик предмета  закупівлі :

 

Якість послуг з утримання доріг та тротуарів в осінньо-зимовий період по Сновськ та населеним пунктам Сновської територіальної громади) повинна відповідати вимогам законодавства України та інших діючих в Україні нормативно-правових актів щодо якості аналогічних або подібних послуг.

Обґрунтування технічних та якісних  характеристик предмета закупівлі здійснювалось відповідно до нормативів, норм, стандартів, порядків і правил: Закону України «Про охорону навколишнього природного середовища» від 25.06.1991 № 1264-ХІІ (із змінами і доповненнями), Закону України «Про забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення» від 24.02.1994р. №4004-XII, V «Технічних правил ремонту і утримання вулиць та доріг населених пунктів», затверджених наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 14.02.2012р. №54.  Обґрунтування розміру бюджетних призначень та/або очікуваної вартості предмета закупівлі. Очікувана вартість предмета закупівлі послуг, видатків з благоустрою, утримання вулично-шляхової мережі, а саме  утримання доріг та тротуарів в осінньо-зимовий період по місту Сновськ та населеним пунктам Сновської територіальної громади складає 500000,00 грн. Очікувана вартість предмета закупівлі визначена на підставі попередніх розрахунків з урахуванням запланованих поточних завдань замовника на 2024 рік.

Як основа, для встановлення очікуваної вартості послуг, використовувались як ціни власних попередніх закупівель (укладених договорів) на закупівлю цих послуг так і ціни відповідних закупівель минулих періодів, інформація про які міститься в електронній системі закупівель «Prozorro» та основні прогнозні показники економічного і соціального розвитку України на 2023 рік, відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 29.07.2020 р. №671.

Очікувана вартість предмета закупівлі визначена (розрахована) методом порівняння ринкових цін. При визначенні очікуваної вартості закупівлі враховувалась інформація про ціни на товари та послуги, що міститься в мережі Інтернет у відкритому доступі та  в електронній системі закупівель “Prozorro”.

 

Завідувач сектору з публічних закупівель

відділу бухгалтерського обліку та звітності

Сновської міської ради, уповноважена особа                                         Тетяна ШИЛО