» » Облаштування приміщення Денного центру з питань попередження ґендерно зумовленого насилля та реагування на його випадки

Облаштування приміщення Денного центру з питань попередження ґендерно зумовленого насилля та реагування на його випадки

Громадська організація “Лампа” розпочала облаштування приміщення Денного центру з питань попередження ґендерно зумовленого насилля та реагування на його випадки.
️Нагадуємо, що у межах #Програма_CLEAR планується облаштування консультаційного простору, що дозволить надавати невідкладну інформаційно-консультативну та психологічну допомогу.
Наразі завершено ремонт приміщення, що знаходиться біля Територіального центру соціального обслуговування. Протягом наступного місяця буде закуплено та встановлено необхідне обладнання.
Програма дій та реагування територіальних громад на надзвичайні ситуації (CLEAR) – це програма реагування на гуманітарні потреби в Україні, що впроваджується міжнародною організацією Глобал Ком’юнітіз ( Global Communities ) та фінансується Бюро гуманітарної допомоги Агентства США з міжнародного розвитку ( USAID’s Bureau for Humanitarian Assistance ).
ГО “ЛАМПА” є партнерською організацією Глобал Ком’юнітіз та реалізує проєкт “Сновщина: допомога поруч” на території Сновської громади у межах програми CLEAR.