» » Обласний семінар директорів централізованих бібліотечних систем та публічних бібліотек на базі Сновської ОТГ

Обласний семінар директорів централізованих бібліотечних систем та публічних бібліотек на базі Сновської ОТГ

Сьогодні, на Сновщині відбувся обласний семінар на тему: «Трансформація бібліотек  в умовах об’єднаних територіальних громад».

Цей захід ініційований Департаментом культури і туризму, національностей та релігій Чернігівської ОДА та обласної бібліотеки ім.В.Г.Короленка, до якого долучились директори  ЦБС та публічних бібліотек ОТГ.

Місце проведення заходу обрано не випадково, адже наша Централізована бібліотечна система стала найкращою в області за результатами минулого року.

Робота обласного семінару розпочалася з оглядової екскурсії Великощимельської бібліотеки-філії. Запрошених гостинно зустрічали секретар міської ради Наталія Самойлова, начальник відділу культури і туризму Наталія Добненко та директор Сновської ЦБС Ніна Мокросноп.

Надалі захід тривав у Сновській центральній бібліотеці. Під час зустрічі присутні обговорили проблеми і позитивні зрушення у роботі бібліотечної системи під час проведення реформи децентралізації, про необхідність співпраці органів культури і керівників громад у збереженні мережі бібліотек, адже на сьогодні, як зазначила начальник відділу культурного розвитку, мистецтв, навчальних закладів та економічних питань департаменту ОДА Ліна Артюхова:  «Бібліотека – це єдиний безкоштовний центр інформації та дозвілля».

Наталія Самойлова презентувала у вигляді слайдів Сновську об’єднану територіальну громаду, подякувала за чітку професійну роботу Наталії Добненко та Ніні Мокросноп. Також наголосила: «Сновська ЦБС іде в ногу з часом, постійно бере участь у різних проектах і конкурсах. Без бібліотекарів у нас не відбувається жодне свято, жодний інформаційний захід».

Насамкінець учасникам семінару була запропонована екскурсія до «Лісограду».

Відділ організаційно-кадрової та інформаційної роботи Сновської міської ради

Leave a Reply