» » Обмін досвідом роботи ветеранських організацій

Обмін досвідом роботи ветеранських організацій

14 серпня, в рамках обміну досвідом роботи ветеранських організацій, відбулось виїзне засідання президії ради районної організації ветеранів в селі Жовідь.

На початку зустрічі ветерани вшанували пам’ять загиблих у роки Другої світової війни поклавши квіти до Братської могили.

З роботою та планами на майбутнє первинної організації ветеранів с.Жовідь ознайомила Тамара Бондар, яка очолює її останні 6 років.

Зі словами вдячності згадали і про попередню голову Жовідської первинної організації ветеранів Гречухо Наталію Петрівну, якій в цьому році виповнилося 85. З квітами та солодощами привітали бабусю голова районної ветеранської організації Людмила Кравець та керуючий справами (секретар) виконавчого комітету Руслан Кравець. За вагомий внесок у розвиток ветеранського руху, патріотичне виховання молоді Наталію Петрівну відзначено Почесною грамотою Сновської міської ради.

В ході зустрічі ветерани поспілкувались з в.о.старости Наталією Ховпун, заслухали інформацію завклубом Світлани Цвєткової та відвідали сільську бібліотеку, а її завідуюча Надія Чернецька розповіла про історію села та його героїв. Окремо зупинилась на учасниках АТО/ООС, які виконували і виконують свій військовий обов’язок на сході України.

А на завершення заходу гостей чекав святковий концерт підготовлений місцевими аматорами.

Сновська районна організація ветеранів висловлює вдячність за наданий транспорт заступнику міського голови – начальнику Управлінню сім’ї, молоді та спорту Олені Коваленко

Відділ організаційно-кадрової та інформаційної роботи Сновської міської ради