» » Одноголосно затверджені всі рішення, винесені на засідання виконавчого комітету

Одноголосно затверджені всі рішення, винесені на засідання виконавчого комітету

На початку засідання міський голова Олександр Медведьов повідомив, що сьогодні своє професійне свято День рятівника відзначають люди мужніх професій, які захищають найбільше багатство нації – життя людей, від вогню та стихії, а в неділю святкують ті, хто оберігає та примножує живий скарб нашої землі лісові масиви. Олександр Олександрович привітав з професійними святами  начальника 8 ДПРЧ (м.Сновськ) Романа Силенка та директора ДП «Сновськрайагролісгосп» Олександра Скорохода, які є членами виконавчого комітету.

На розгляд членів виконкому було запропоновано 11 проєктів рішень.

Зі змінами фінансового плану КНП «Сновська ЦРЛ» ознайомила Оксана Самусенко, економіст підприємства. Вона зазначила, що збільшуються надходження коштів від Національної служби здоров’я України.  Загалом дохідна частина вторинної ланки медицини складає  близько 39,8 млн.грн. на рік: з них 27 млн. грн. – це надходження від НСЗУ; 9,8 млн.грн. виділено з міського бюджету відповідно до «Програми підтримки та розвитку вторинної медичної допомоги у Сновському районі». Також члени виконавчого комітету погодили Положення про платні послуги, що надаються Сновською ЦРЛ, тарифи будуть розраховані відповідно до вимог цього положення та винесені на затвердження на наступне засідання.

Одностайно проголосували щодо надання дозволу на виготовлення проектної документації на капітальний ремонт котельні у дитячому садку №1, затвердили маршрути підвозу дітей сільської місцевості до навчальних закладів, склад комісії, положення про комісію з питань евакуації та перелік спеціалізованих служб цивільного захисту.

Крім того розглянули ряд питань, що стосуються нагальних потреб жителів громади: постановка на квартирний облік, порушення клопотання про присвоєння Почесного звання «Мати-героїня», надання дозволу на валку дерев, надання одноразової матеріальної допомоги. Роз’яснення на всі ці питання надав керуючий справами (секретар) виконавчого комітету Руслан Кравець.

Відділ організаційної роботи, інформаційного забезпечення та зв’язків з громадськістю