» » Оголошення про початок громадського обговорення проєкту Стратегії розвитку Сновської міської територіальної громади на 2021 – 2027 роки

Оголошення про початок громадського обговорення проєкту Стратегії розвитку Сновської міської територіальної громади на 2021 – 2027 роки

З 31 серпня  по 30 вересня 2021 року включно  відповідно до розпорядження міського  голови від 31.08. 2021 р. № 175  «Про проведення громадських слухань з обговорення проєкту Стратегії розвитку Сновської міської територіальної громади на 2021 – 2027 роки» проводяться громадські обговорення проєкту Стратегії розвитку Сновської міської територіальної громади на 2021 – 2027 роки (далі Стратегія).

Під час консультацій, спрямованих на знайомство з Вашою думкою стосовно проєкту документа, ми розраховуємо на Ваші зауваження, коментарі та пропозиції. Вони  дозволять  доповнити або розширити пропозиції щодо можливих напрямків розвитку громади, включаючи конкретні проєктні ідеї до плану дій Стратегії.

Нам важливо почути думки кожного мешканця громади, який прагне долучитись до публічного обговорення проєкту Стратегії. Крім цього, друкований текст можна переглянути у приміщенні Сновської міської ради за адресою: вул.Незалежності, 19 та в адміністративних будівлях старостинських округів.

Просимо Вас до 30.09 2021 року  включно на електронну адресу msnovsk_post@cg.gov.ua  надсилати свої зауваження чи пропозиції із зазначенням контактних даних відповідно до формуляру. Також зауваження та пропозиції приймаються в адміністративних будівлях міської ради та старостатів.

За необхідності та можливості громадські обговорення проводитимуться в приміщеннях адміністративних будівель Сновської міської ради та старостинських округів. Контактною особою з  питань громадських обговорень проекту Стратегії та Плану заходів із її реалізації є начальник відділу економічного розвитку та інвестицій Сновської міської ради Гукун Ганна Мар’янівна (тел: 2-15-42; e-mail: msnovsk_gukun@cg.gov.ua).

В подальшому робочою групою з розробки та впровадження Стратегії усі зібрані матеріали будуть опрацьовані та систематизовані у єдиний документ, та передані на розгляд сесії Сновської міської ради для затвердження.

Нагадаємо, що підготовка цього важливого документу проходила за участю представників адміністративних одиниць, що увійшли до складу Сновської  міської територіальної громади, депутатів, представників підприємств, установ, незалежно від форм власності, приватних підприємців, громадських активістів, фахівців та посадових осіб органу місцевого самоврядування за експертної підтримки Програми «Децентралізація приносить кращі результати» (#«DOBRE»).

У результаті роботи зі стратегічного планування розвитку Сновська міська територіальна громада отримає документ, завдяки якому зможе раціонально організувати свою діяльність та стратегічно розподілити ресурси.