» » ОГОЛОШЕННЯ про проведення конкурсу на заміщення вакантної посади директора Сновської гімназії Сновської міської ради Сновського району Чернігівської області

ОГОЛОШЕННЯ про проведення конкурсу на заміщення вакантної посади директора Сновської гімназії Сновської міської ради Сновського району Чернігівської області

Управління освіти, сім’ї, молоді та спорту Сновської міської ради оголошує конкурс на заміщення вакантної посади директора Сновської гімназії Сновської міської ради.

Кваліфікаційні вимоги: керівником закладу загальної середньої освіти може бути особа, яка є громадянином України, має вищу освіту на рівні спеціаліста або магістра,  стаж педагогічної роботи не менше трьох років, організаторські здібності, високі моральні якості, а також фізичний і психічний стан якої не перешкоджає виконанню професійних обов’язків.

Додаткова інформація про проведення конкурсу додається (наказ управління освіти, сім’ї, молоді та спорту Сновської міської ради від 30.04.2021 року № 92).

Строк подання документів – до 16.00 03.06.2021 р., уповноважена за надання інформації про конкурс, прийом документів – Авдєєнко Наталія Леонідівна, тел. 2-10-64.