» » » ОГОЛОШЕНО КОНКУРС НА ПОДАННЯ ПРОЕКТІВ ГРОМАДСЬКОГО БЮДЖЕТУ-2020

ОГОЛОШЕНО КОНКУРС НА ПОДАННЯ ПРОЕКТІВ ГРОМАДСЬКОГО БЮДЖЕТУ-2020

У Сновській ОТГ другий рік поспіль стартує Громадський бюджет (Бюджет участі) 2020.

Сновська міська рада запрошує жителів  Сновської об`єднаної територіальної громади взяти активну участь у процесі громадського бюджетування.

Втілити мрію в життя дуже просто! Отже, надаємо покрокову інструкцію.

Що таке Бюджет участі? Його суть полягає в тому, що не депутати, а безпосередньо жителі громади вирішують, на що витратити частину бюджетних коштів. Кожен житель громади віком від 14 років може запропонувати ідею (проект), яка буде реалізована протягом 2020 року за кошти міського бюджету. Загальна вартість такого проекту у 2020 році не може перевищувати 350 тис. грн. Подавати проекти необхідно за встановленою формою до міської ради в паперовому або електронному вигляді з 01 лютого по 31 березня 2020 р.

Хто може подати проект? Автором проекту  може бути будь-який житель громади, який досяг 14 років, проживає на території громади або зареєстрований в ній. Автором проекту також може виступати і група осіб.

Які проекти приймаються на розгляд та допускаються для голосування? Програма, пропозиція, ідея, яка подана автором, повинна мати підтримку не менше 15 осіб (необхідно зібрати підписи жителів громади на бланку за встановленою формою). Основні напрямки: розвиток інфраструктури громади та благоустрій, спорт та фізична культура, культура та туризм, безпека та громадський порядок, охорона навколишнього середовища  тощо.

Де взяти бланки заявки та бланки для збору підписів? Бланк заявки, за якою подається проект та бланк для збору 15 підписів жителів громади, які підтримують проект додається 

Куди та коли подавати проект? Подати проектну заявку можна одним з наступних  способів:

  • в паперовому вигляді – до відділу економічного розвитку та інвестицій Сновської міської ради за адресою: м. Сновськ, вул. Незалежності, 19, 1 поверх, каб. № 16;
  • за посиланням snovska-otg.ci.org.ua в розділі «Подати проект»;
  • електронною поштою у вигляді документу у форматі Word та в сканованому вигляді з поміткою «Громадський бюджет» на електронну адресу:  budget.msnovsk@gmail.com

Терміни подачі проекту – з 01 лютого по 31 березня 2020 р. включно.

Хто буде вирішувати, які проекти отримають кошти? Розглядати проекти буде робоча група з питань Громадського бюджету, створена та затверджена розпорядженням міського голови. Якщо проект  необхідно уточнити або доробити, автори можуть доопрацювати проект та подати виправлений варіант в установлений строк. В червні 2020 року  серед жителів громади буде організовано голосування з метою визначення проекту-переможця, який отримає фінансування.

Отже, чим цікавішим та кориснішим для жителів громади буде ідея проекту, тим більше голосів отримає проект в процесі голосування.

Куди звертатися в разі виникнення запитань?  з усіма матеріалами з даного питання можна ознайомитись на сайті Сновської міської ради в розділі «Громадський бюджет». В разі виникнення запитань прохання звертатись до відділу економічного розвитку та інвестицій Сновської міської ради. (Тел. 2-13-32).

ЗРОБІТЬ  КРОК  НАЗУСТРІЧ  СВОЇЙ МРІЇ!

 Відділ економічного розвитку та інвестицій  Сновської міської ради