» » » УВАГА! ОГОЛОШУЄТЬСЯ КОНКУРС НА ПОДАННЯ ПРОЄКТІВ ГРОМАДСЬКОГО БЮДЖЕТУ-2021

УВАГА! ОГОЛОШУЄТЬСЯ КОНКУРС НА ПОДАННЯ ПРОЄКТІВ ГРОМАДСЬКОГО БЮДЖЕТУ-2021

У Сновській міській територіальній громаді третій рік поспіль стартує Громадський бюджет (Бюджет участі).

Сновська міська рада запрошує жителів Сновської громади віком від 14 років взяти  участь в конкурсі на подання проекту, який може бути реалізовано у 2021 р. за рахунок коштів бюджету Сновської міської територіальної громади.

Основні напрямки: розвиток інфраструктури громади та благоустрій, спорт та фізична культура, культура та туризм, безпека та громадський порядок, охорона навколишнього середовища  тощо.

Важливо! До участі в програмі не допускаються Проєкти, які передбачають поліпшення матеріально-технічного стану бюджетних установ-закладів соціальної сфери Громади, некомерційних комунальних підприємств та комунальних підприємств Громади.

В 2021 році загальна сума коштів Громадського бюджету становить 500 тис. грн. і розподіляється наступним чином: 250 тис. грн. виділяється на реалізацію проєктів на території міста Сновськ, 250 тис. грн. – проєкти  старостинських округів Громади.

Кошти на Проєкти, які підлягають реалізації  на території  старостинських округів, розподіляються між 19 старостинськими округами Громади наступним чином:

  1. 50 тис. грн. – малі округи з чисельністю населення від 250 до 499 осіб (Єлінський, Жовідський,  Новомлинський, Низківський, Суничненський, Хотуницький, Займищанський старостинськи округи).
  2. 75 тис. грн. –  середні округи  з чисельністю населення від 500 до 799 осіб (Староруднянський, Гірський, Смяцький, Рогізківський, Староборовицький, Великощимельський старостинськи округи).
  3. 125 тис. грн. – великі округи з чисельністю населення від 800 до 1000 осіб і вище (Тур’янський, Сновський, Петрівський, Тихоновицький, Новоборовицький, Кучинівський старостинськи округи).

Бланк заявки, за якою подається проєкт та бланк для збору 15 підписів жителів громади, які підтримують проєкт додається 

Подати проєктну заявку можна одним з наступних  способів:

  • в паперовому вигляді – до відділу економічного розвитку та інвестицій Сновської міської ради за адресою: м. Сновськ, вул. Незалежності, 19;
  • за посиланням snovska-otg.ci.org.ua в розділі «Подати проєкт»;
  • електронною поштою у вигляді документу у форматі Word та в сканованому вигляді з поміткою «Громадський бюджет» на електронну адресу: budget.msnovsk@gmail.com

Терміни подачі проєкту – з 01 лютого по 31 березня 2021 р. включно.

З додатковою інформацією  можна ознайомитись на сайті Сновської міської ради в розділі «Громадський бюджет», або за посиланням: https://snovmr.gov.ua/cat/gromadskyj-byudzhet/gromadskyj-byudzhet-gromadskyj-byudzhet/

У разі виникнення запитань звертайтесь до відділу економічного розвитку та інвестицій Сновської міської ради.

 

Відділ економічного розвитку та інвестицій  Сновської міської ради