» » Оголошуються конкурси з нагоди Дня незалежності України та Дня міста Сновськ

Оголошуються конкурси з нагоди Дня незалежності України та Дня міста Сновськ

 

  1. Фестиваль-конкурс «Свято борщу в м. Сновськ».

Проходитиме він 24 серпня у міському парку.  Участь у фестивалі можуть взяти колективи підприємств, організацій, установ міста і громади, заклади громадського харчування, громадські об’єднання, мистецькі колективи, незалежно від місця проживання та реєстрації, або окремі жителі громади. Критерії оцінювання: смак та оригінальна презентація. Місце приготування страви не впливає на результат оцінювання. Заявки на участь оргкомітет приймає до 10 серпня поточного року.

  1. Фотоконкурс за ініціативи громадської організації “Українське покоління” .

На знімку розміром А4 (21х24 см) поданому на конкурс  має бути одночасно зображено родинне покоління – від прабабусі (прадідуся) до онуків-правнуків. Критерії оцінки: оригінальний сюжет фото та масовість родичів на знімку. Останній день прийому фотографій оргкомітетом – 17 серпня.

  1. Конкурс з благоустрою «Сновськ – наш дім»

Визначення переможців серед торговельних закладів, закладів громадського харчування та офісів на «Кращий благоустрій прилеглої території», а також визначення «Приватного будинку зразкового утримання». Критерії оцінки: сучасність, естетика, неповторність ідеї, озеленення, функціональність. Заявка подаються у письмовій формі до 17 серпня із зазначенням юридичної/фактичної адреси, прізвища, імені, по-батькові конкурсанта, фото території об’єкта,  контактного номера телефона.

“Комісія залишає за собою право нагородити власника приватного будинку чи керівника установи за зразкове утримання прилеглої території і її оригінальне естетичне оформлення, навіть якщо ними не було подано заявки на участь у конкурсі з благоустрою”.

Адреса оргкомітету:   м.Сновськ, вул. Незалежності,19, каб. 12 (відділ  організаційно-кадрової та  інформаційної роботи  міської ради) або за електронною поштою smoliak64@ukr.net.  

 

Leave a Reply