» » Олександр МЕДВЕДЬОВ про роботу Сновської міської ради  у грудні 2020 року

Олександр МЕДВЕДЬОВ про роботу Сновської міської ради  у грудні 2020 року

Дорогі земляки!

Звітую за останній місяць року, що минув.

За рахунок власних коштів бюджету ми здійснили фінансування галузей бюджету на суму 12,7 млн. грн. Це соціальна сфера, культура, медицина, освіта, спорт, житлово-комунальне господарство тощо. З державного та обласного бюджету громада отримала субвенцію у грудні  на суму 4 055,8 тис.грн., з них на освіту – 3 922,1 тис.грн., 133,7 тис.грн. – на охорону здоров`я.

Витрачено коштів на благоустрій близько 250 тис. грн. (прибирання місць загального користування, посипання піщано-сольовою сумішшю, прибирання снігу, грейдерування та підсипка доріг, вуличне освітлення тощо).

Сновщина продовжує жити і працювати в умовах карантину.

Всі школи і дитсадки функціонували, лише в окремих класах призупинявся навчальний процес та дітей й вчителів відправляли на самоізоляції.

На початку грудня відбулося друге пленарне засідання першої сесії міської ради 8-го скликання, на якій депутати затвердили заступників міського голови та ще трьох старост у селах Низківка, Тур`я та Нові Млини.

Відбулось і перше засідання  виконавчого комітету міської ради, новий персональний склад якого був затверджений новообраними депутатами міської ради. Члени виконкому затвердили фінансові плани на 2021 рік КНП «Сновська ЦРЛ» та КНП «Сновський центр первинної медичної допомоги», надали дозволи на валку дерев.

Одним з позитивних моментів у роботі життєдіяльності громади є те, що Сновська міська рада розпочинає співпрацю з Глобал Комьюнітіз, виконавцем Програми «Децентралізація Приносить Кращі Результати та Ефективність» (DOBRE). Було підписано відповідний протокол про співробітництво, яке триватиме до 30 вересня  2022 р. Розпочалися перші навчання, у ході яких спеціалісти Програми презентували перший з восьми напрямків, за якими буде здійснюватися співпраця щодо послуг, які надаватимуться населенню органами місцевого самоврядування.

Хочу зазначити, що за результатами моніторингу соціально-економічного розвитку за січень – вересень 2020 року  Сновська  ОТГ посіла 3 місце серед 10 найбільших об’єднаних територіальних громад Чернігівської області. Дякую за це професійному колективу міської ради й усім вам, шановні жителі громади, хто завжди допомагає у благоустрої та  розвитку, підтримує і згуртовує жителів Сновщини.

На початку грудня відбулася визначна подія для нашої громади. Головне управління Держгеокадастру у Чернігівській  області передало Сновській територіальній громаді землі державної власності сільськогосподарського призначення у комунальну власність.

8 грудня, у нашій громаді відбулось урочисте відкриття «Простору активного довголіття» на базі колишньої стоматполіклініки для людей поважного віку, де після завершення локдауну  вони зможуть безкоштовно займатися на тренажерах, опановувати комп’ютер та проводити зустрічі за інтересами. Створити такий простір нам вдалося завдяки коштам гранту від Республіки Польща. Також було завершено поставку меблів  для 1-х класів громади, що навчаються згідно з Концепцією «Нова українська школа».

В кінці грудня було завершено проектні роботи з реконструкції з впровадженням теплореновації в Будинку культури села Петрівка, розпочаті ще в 2017 році. Новорічні свята проходили вже в оновленому приміщенні.

Разом з керівниками освіти та соцслужб громади ми привітали з новорічними святами обдарованих дітей Сновщини та зустрілися з батьками-вихователями дитячого будинку сімейного типу, прийомними батьками та  з дітьми, якими вони опікуються. Всім цим дітям від міської ради було вручено подарунки.

Солодкі новорічні подарунки від Сновської міської ради та Управління освіти сім`ї молоді та спорту отримали всі діти, які відвідують дошкільні заклади громади.

Хочу подякувати всім, хто долучився до створення святкового настрою у громаді, прикрасивши свої будинки, офіси, магазини, кафе до Нового року.

Розпочався новий рік. На сесії депутати затвердили бюджет який складає  180 млн грн, прийняли 26 місцевих програм, на які планується з місцевого бюджету в цьому році виділити 14 млн грн. Програми стосуються соціального захисту населення, соціально-економічного розвитку громади, проведення культурно-масових та спортивних заходів, безперебійної діяльності житлово-комунального господарства  тощо. Заплановано  500 тис.грн. на реалізацію проектів громадського бюджету та 260 тис.грн. – на виконання депутатами своїх депутатських повноважень, закладені кошти на бюджет розвитку в сумі близько 7 млн грн. З усіма рішеннями ви можете ознайомитися на офіційному веб-сайті Сновської міської ради у рубриці «Нормативні документи».

Сподіваюся, що рік, який розпочався, буде успішнішим і принесе позитивні зміни в житті кожного жителя громади.