» » Олександр МЕДВЕДЬОВ про роботу Сновської міської ради у листопаді 2020 року

Олександр МЕДВЕДЬОВ про роботу Сновської міської ради у листопаді 2020 року

Дорогі земляки!

Традиційно звітую за місяць роботи. За рахунок власних коштів бюджету ми здійснили фінансування галузей бюджету на суму 10, 4 млн. грн. Це соціальна сфера, культура, медицина, освіта, житлово-комунальне господарство, утримання доріг, реалізація проектів, здійснення заходів землеустрою. З державного та обласного бюджету громада у листопаді  отримала субвенцію на суму 4,1 млн.  грн., з них на освіту – 3,8 млн. грн., на охорону здоров`я – 117,3 тис. грн, на проведення місцевих виборів – 197,7 тис. грн.

Сновщина продовжує жити і працювати в умовах карантину. У листопаді функціонували всі школи і дитсадки громади, лише окремі класи та групи час від часу перебували на самоізоляції.

За інформацією лікарів, за місяць значно зросла чисельність захворювань на ГРВІ та збільшилась кількість випадків інфікування жителів громади на коронавірус. Інфекційне відділення переповнене, довелося  виділили додаткові ліжкомісця у неврологічному відділенні для лікування хворих на COVID-19, адже Корюківська лікарня була не взмозі приймати всіх хворих з нашої громади. Міська рада не стоїть осторонь проблем медиків, з місцевого бюджету постійно виділяються кошти на індивідуальні засоби захисту медперсоналу. У листопаді придбано ще 2 концентратори кисню вартістю 65 тис. грн кожен, кухонну  електричну плиту вартістю 27,7 тис. грн, профінансовано закупівлю інсуліну на суму 89,8 тис. грн.

У розвиток громади вкладаються кошти не лише з місцевого та державного бюджетів, а й кошти закордонних грантодавців. Зокрема, у листопаді завершено реалізацію грантового проєкту «Простір активного довголіття» вартістю 550 тис.грн, який створений на базі приміщення територіального центур соцосблуговуваня (колишня стоматполіклініка). Співфінансування з місцевого бюджету склало 65 тис. грн. В оновленому приміщенні вже проходять навчання як працівників терцентру, так і пенсіонерів.

Управлінням освіти, сім`ї, молоді та спорту міської ради реалізовано грантовий проект «Кімната успіху» (реабілітаційно-ресурсна кімната для дітей з інвалідністю Сновської ОТГ) на базі ЗОШ №1 Сума співфінансування від «Благодійного фонду «Карітас-Київ» склала 20,4 тис. грн.

Сновська  громада  стала участником проєкту міжнародної технічної допомоги «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність (DOBRE)», яка впроваджується компанією Global Communities. Донором даного проєкту є Агентство США з міжнародного розвитку (USAID).

З власної скарбниці у листопаді проплочено 260 тис. грн. за виконання проєктно-технічної документації «Реконструкція очисних споруд у м.Сновськ», адже тільки маючи проєкт можна сподіватися на залучення коштів для його реалізації.

Сновська міська рада розпочала роботу з розробки Плану соціально-економічного розвитку громади на 2021-2023 роки і до початку грудня приймала пропозиції від всіх бажаючих для включення їх до Плану.

Пройшов перший етап громадських слухань головний документ міста – Генеральний план, який незабаром буде поданий на сесію міської ради для затвердження.

Відповідно до плану за участі працівників юрвідділу на території громади проводяться перевірки з питань дотримання законодавства про працю (виявлено та задокументовано 8 порушень) та профілактично-роз’яснювальна робота щодо дотримання протиепідемічних заходів в умовах карантину.

За кошти управління освіти міської ради було проведено ремонтні роботи з відновлення горішніх конструкцій даху Рогізківського навчально-виховного комплексу.

У громаді не припиняються роботи з благоустрою, які здійснюють працівники КП «Сновська ЖЕД». Зокрема, за місяць з міського бюджету на прибирання вулиць витрачено 186,8 тис. грн.., на утилізацію і вивіз сміття – понад 9 тис. грн.., на валку аварійних дерев – 11,1 тис. грн.., на утримання кладовища – майже 11 тис. грн.. на технічне обслуговування мережі вуличного освітлення на території громади – 111,3 тис. грн., на підготовку піщано-сольової суміші для посипки доріг – 10,2 тис. грн. Для с.Єліне було придбано дитячий ігровий майданчик. Нині у селі 16 дітей шкільного віку та 7 дошкільнят.

У листопаді ми вітали з професійними святами колективи залізничників Сновщини, колективи працівників культури та працівників сільського господарства.

12 листопада дистанційно відбувся перший зональній тур Всеукраїнського конкурсу “Учитель року 2021” у номінації “Математика”, переможцем якого стала учитель Сновської ЗОШ І-ІІІ ст. №1 Юлія Халимон. Вона пердставлятиме Сновщину на обласному етапі Конкурсу.

Разом з головами громад я постійно беру участь у нарадах-семінарах з обласним керівництвом, налагоджую зв`язки з колегами для подальшої співпраці і реалізації спільних проектів.

27 листопада відбулося перше пленарне засідання І-ї сесії Сновської міської ради, набули повноважень 26 новообраних депутатів міської ради, одноголосно було обрано секретаря міської ради Наталію Самойлову, затверджено 19 старостинських округів та призначено 14 старост.

Сподіваюся, що всю каденцію і депутати, і виконавчий комітет, і старости працюватимуть на благо громади у рамках закону та доброчесно.