» » Олександр Медведьов привітав дружний колектив зв’язківців з професійним святом

Олександр Медведьов привітав дружний колектив зв’язківців з професійним святом

16 листопада своє професійне свято відзначаютьзв’язківці місцевої станційно-лінійної дільниці №5 м.Щорс Чернігівської філії ПАТ «Укртелеком». Напередодні Дня працівників радіо, телебачення та зв’язку міський голова Олександр Медеведьов завітав до дільниці, яку очолює Віктор Мартиненко, щоб привітати колектив.

Дільниця обслуговує абонентів на території всієї громади.  І якщо колись це було потужна організація з великою кількістю працюючих, то наразі оптимізація в Укртелекомі призвела до значного скорочення штату.

Багато на території Сновщини, як і в інших районах, зношених ліній електрозв’язку, застарілого обладнання. Значної шкоди завдають зв’язківцям злочинці, які пошкоджують обладнання, викрадають кабелі. Тож роботи вистачає. Але без стаціонарного телефону, особливо в селах громади, не обійтися, бо мобільне покриття є не скрізь.

Працівники дільниці не втрачають оптимізму. Вони вивчають нові технології в телекомунікації, встановлено цифрову станцію, почали підключати абонентів громади до швидкісного Інтернету по оптичному кабелю.

«Ваша праця заслуговує на повагу і шану. Коли є надійний телефонний зв’язок і доступ до мережі Інтернет, про зв’язківців ніхто і не згадує.  Безперебійне і якісне надання послуг –  це найвагоміший результат у вашій роботі, – сказав Олександр Медедьов. –  Дякую вам за працю на благо жителів громади, бажаю віри в краще майбутнє, достойних зарплат і особистого щастя».

Свій колектив привітав з професійним святом Віктор Мартиненко і подякував їм за роботу. Завдяки згуртованій і дружній команді  працюється завжди легко і надійно.

До вітань долучилася і голова профкому Лариса Кухаренко та вручила зв’язківцям подарунки.

Міський голова коротко розповів про здобутки і подальші плани розвитку громади та вручив Почесну грамоту міської ради електромонтеру електрозв’язку Вадиму Савості.

Вадим Володимирович після закінчення Щорського ПТУ№7 прийшов працювати в Укртелеком. Його стаж роботи в сфері телекомунікацій складає 23 роки. І він, і його колеги, незмінно працюють в організації з моменту приходу на роботу. Старійшина колективу – Віктор Кобеняк. Згадують зв’язківці з теплотою своїх колег, які вже на заслуженому відпочинку.

Відділ організаційно-кадрової та інформаційної роботи міської ради

Leave a Reply