» » Олександр Медведьов привітав колектив відділу «ЦНАП»

Олександр Медведьов привітав колектив відділу «ЦНАП»

6 вересня 2012 року було прийнято Закон України «Про адміністративні послуги». Відділ «ЦНАП» Сновської міської ради був створений у грудні минулого року для забезпечення населення різними видами адміністративних послуг. Завдяки ЦНАПу і його адміністраторам постійно вдосконалюється система надання адмінпослуг, скорочуються терміни та спрощується процедуру їх надання, переводяться окремі послуги в електронний формат. Для зручності жителів громади створено 19 віддалених робочих місць адміністраторів відділу «ЦНАП» в старостинських округах. Щодня відвідувачі мають можливість отримати більш якісні послуги.

Міський голова Олександр Медведьов привітав колектив ЦНАПу зі святом:

– Шановні працівники відділу «ЦНАП»! Щиро вітаю вас з 9-ю річницею розвитку мережі ЦНАП в Україні та 9-ою річницю прийняття Закону України “Про адміністративні послуги”.  Прийміть щиру вдячність за сумлінну працю, високий професійний рівень та результативність у виконанні  фахових обов’язків, забезпеченні функціонування сервісної держави.!

Він нагородив Почесною грамотою міської ради заступника начальника відділу «ЦНАП» Сновської міської ради, завідувача сектору – адмінстратора Валентину Миколаївну ЦАРУК та побажав всьому колективу ЦНАП міцного здоров’я, добробуту, безупинного руху вперед,  втілення нових ідей на благо громади, оптимізму і впевненості у майбутньому.

Відділ організаційної роботи, інформаційного забезпечення та зв’язків з громадськістю