» » Олександр Медведьов: «Від вас, журналістів, залежить і майбутнє, і сучасне».

Олександр Медведьов: «Від вас, журналістів, залежить і майбутнє, і сучасне».

Напередодні свята міський голова Олександр Медведьов, в.о. голови райдержадміністрації Володимир Карпенко привітали з Днем журналіста колектив ТОВ «Промінь-Медіа», який створює районну газету.

Звертаючись до присутніх міський голова зазначив, що  тут працюють талановиті люди, завдяки роботі яких жителі громади завжди в курсі всіх подій. «Від вас, журналістів, залежить і майбутнє, і сучасне. Ви відіграєте значну роль у нашому суспільстві, формуючи громадську думку, допомагаючи розбудовувати країну. Ви є найближчими до людей і першими на шляху до втілення найбільш очікуваних змін», – звернувся до колективу редакції Олександр Олександрович.

Керівники району подякували журналістам за їх активність та діалог з місцевою владою, побажали мати якомога більше приводів для добрих новин.

А також вручили відзнаки та квіти міської ради, райдержадміністрації, районної ради представникам засобів масової інформації, які вже тривалий час плідно працюють на благо рідного міста та громади. Адже успіх можливий лише за умови єдності та злагодженості дій цілої команди.

День журналіста щороку відзначається в Україні 6 червня – у день прийняття Спілки журналістів України в 1992 році в Міжнародну федерацію журналістів.

Відділ організаційно – кадрової та інформаційної роботи Сновської міської ради