» » Олександра Степановича Жерденка з 90-літтям привітав міський голова Олександр Медведьов

Олександра Степановича Жерденка з 90-літтям привітав міський голова Олександр Медведьов

Сьогодні, у перший день літа, відзначає свій поважний ювілей Олександр Степанович ЖЕРДЕНКО зі Сновська. Привітали його з 90-літтям міський голова Олександр Медведьов, голова організації ветеранів Сновської міської територіальної громади Людмила Кравець, представники Вищого училища лісового господарства, страхової компанії «Гарантія» Тетяна Діщенко та члени ветеранської організації. Життєрадісний і активний ювіляр радо зустрічав разом з рідними гостей. Він – член президії організації ветеранів Сновської громади, очолює 31 рік первинну ветеранську організацію училища. А ще його знають як неперевершеного шахіста, шахам присвятив майже сімдесят років свого життя!

Олександр Степанович був свого часу одним з ініціаторів будівництва нашого училища, де пропрацював понад тридцять років, 18 з них – заступником директора з навчально-виховної роботи. Саме в училищі почав проводити заняття з шахів для учнів, а любов до цієї гри виникла в чоловіка ще в технікумі. Сьогоднішній ювіляр при математичному складі розуму водночас дуже творча особистість, пише і поетичні, і прозові  твори, видав збірку своєї поезії. Дуже любить життя і бажає всім позитиву.

За поданням ветеранської організації за багаторічну сумлінну працю і активну громадську позицію міський голова вручив Олександру Жерденку Почесну грамоту міської ради.

З днем народження Вас, ювіляре! Довгих активних років життя і міцного здоров’я, дякуємо Вам за те, що вчите нести добро людям, бути мудрими, виваженими!

Відділ організаційної роботи,  інформаційного забезпечення та зв’язків з громадськістю