» » Олімпійське лелеченя розпростирає крила

Олімпійське лелеченя розпростирає крила

Для 12 – 14 річних школярів в Україні існує така спортивна гра – «Олімпійське лелеченя». Основна мета цієї гри – виховання учнів на гуманістичних цінностях олімпійського руху – дружбі, взаємоповазі, солідарності, благородстві, прагнення досконалості; формування у них навичок і культури здорового способу життя, залучення їх до активних занять фізичною культурою та спортом, підготовка до високопродуктивної праці. До участі в цій грі залучаються, здебільшого, хлопці та дівчата, які мають непогані фізичні кондиції, проте не займаються системно якимось видом спорту в гуртках або спортивних школах.

Минулого тижня 28-ма та 33-тя загальноосвітні школи Чернігова приймали учасників спортивної гри  «Олімпійське лелеченя» 2018 року з 19 районів та ОТГ області. Цього року захищати честь Сновської об’єднаної територіальної громади випало учням (а по-новому здобувачам освіти) міської ЗОШ № 2. Команду з 13 учасників готував до стартів і очолив вчитель фізичної культури Олександр Бойко. У найкоротші терміни проводилась інтенсивна підготовка з комбінованої естафети, волейболу, культурно-освітньої програми. Окрім цього потрібно було провести презентацію команди (назва, емблема, девіз тощо).

Змагаючись з волейболу наші хлопці та дівчата у своїй підгрупі програли лише одноліткам з Ніжина, показали непогані знання з історії Олімпіад у інтелектуальному культурно-освітньому конкурсі, але … потім щось пішло не так. Вірніше, не пішла комбінована естафета. За одну естафету наробили стільки помилок, що з сьомого місця злетіли аж на 13! Всім відомо, що в спорті майже ніколи не буває без драматизму – на те він і спорт. І якщо зціпити зуби, зробити «роботу над помилками» і протягом наступного року попрацювати, то у нашої команди будуть перспективи увійти мінімум до п’ятірки кращих команд з цього виду змагань. До речі, в це вірять і «олімпійські лелеченята» з ЗОШ № 2.

Хлопці та дівчата, окрім певного досвіду участі у змаганнях з однолітками, отримали ще й задоволення від спілкування з членом Національної Олімпійської збірної біатлоністкою Іриною Варвинець та членом Паралімпійських Ігор в Пхьоньчхані біатлоністом-лідером Борисом Бабарем.

Сектор сім’ї, молоді та спорту Управління освіти міської ради

Leave a Reply