» » Олімпійський урок для учнів об’єднаної теріторіальної громади Сновщини

Олімпійський урок для учнів об’єднаної теріторіальної громади Сновщини

В рамках проведення Олімпійського тижня в Сновському районі було проведено відкритий Олімпійський урок для учнів всіх учбових закладів об’єднаної теріторіальної громади Сновщини. Захід відбувся в районному будинку культури за присутності більш ніж 400 учнів шкіл району та Вищого професійно-технічного училища лісового господарства, тренерів, педагогів, керівництва Управління освіти, сім’ї, молоді та спорту.

Гостем, запрошеним для ведення  Олімпійського уроку, був справжній олімпієць, учасник Олімпійських Ігор в Лондоні 2012 року, майстер  спорту міжнародного класу зі спортивної гімнастики Віталій Наконечний. В дружній, невимушеній атмосфері двостороннього спілкування, атлет розказував про досягнення української спортивної гімнастики, про свій шлях у спорті. З непідкупною цікавістю учні задавали численні запитання В. Наконечному, на які той давав відверті та цікаві відповіді. А, насамкінець, виконуючи побажання присутніх, майстер гімнастики виконав під гучні оплески зали ефектне сальто.

Після закінчення Олімпійського уроку учні ще довго не відпускали гостя, фотографувались з ним, брали автографи, продовжували задавати запитання та висловлювали подяку.

Leave a Reply