» » Онлайн зустріч між керівниками Сновської міської ради та польських гмінам Стольно та Папово-Біскупе Хелмінського повіту Куявсько-Поморського воєводства

Онлайн зустріч між керівниками Сновської міської ради та польських гмінам Стольно та Папово-Біскупе Хелмінського повіту Куявсько-Поморського воєводства

З метою налагодження дружніх стосунків і укладання Меморандуму про співпрацю в сферах економіки, спорту, культури та освіти із польськими громадами 8 липня 2022 року відбулася онлайн зустріч між керівниками українських громад Сновської, Городнянської  та  Тупичевської і польських гмін Стольно та Папово-Біскупе Хелмінського повіту Куявсько-Поморського воєводства.

Обговорювались основні напрямки співпраці, серед яких безпека громад, створення комунальних пожежних частин, забезпечення пасажирськими автобусами, якість медичних послуг та інші.

Учасники заходу відзначали велику допомогу польського народу в подоланні наслідків воєнного вторгнення російських окупантів, в тому числі надання повністю укомплектованих автомобілів швидкої допомоги для медичних закладів.

Домовились про наступну зустріч через тиждень, на якій планується підписати Меморандум про співпрацю з урахуванням всіх пропозицій та зауважень.

Від Сновської міської ради у заході взяли участь міський голова Олександр Медведьов, перший заступник голови Павло Мірошниченко та секретар міської ради Наталія Самойлова.

Організаторами заходу виступили Володимир Бойко та Роберт Жарковські.

Відділ економічного розвитку та інвестицій Сновської міської ради