» » » Онлайн-зустріч щодо процесу адміністрування Шкільного громадського бюджету на Сновщині

Онлайн-зустріч щодо процесу адміністрування Шкільного громадського бюджету на Сновщині

У Сновській громаді триває процес подання учнями 8-11 класів проектів на конкурс Шкільного громадського бюджету (ШГБ). В цьому році на Сновщині він впроваджується вперше, тож в учасників виникає багато запитання щодо самого процесу і механізмів шкільного бюджетування.

Враховуючи необхідність отримати консультації за ініціативи голови Молоджіної ради Ольги Гаврилець та заступника начальника відділу економічного розвитку та інвестицій Ірини Мундурс відбулася онлайн-зустріч з представниками освітніх закладів громади. Участь у ній взяли також начальник управління освіти, сім`ї, молоді та спорту міської ради Олена Коваленко та експерт програми #DOBRE Тетяна Романова.

У ході спілкування учасники зустрічі обговорили процес адміністрування ШГБ. Зокрема зупинилися на процесі голосування за подані проєкти. Обговорювалося як варіант застосування електронного голосування, так як учням це зручніше і вони мають більшу довіру до нього, ніж до паперового. Таке голоусування менш затратне, не потребує виготовлення паперових бюлетенів та забезпечення протягом 5-ти днів чергування біля скриньок. Враховуючи, що у більшості закладів громади зараз призупинено навчання, а з понеділка їх частина переходить на дистанційне навчання, електронне голосування за проєкти ШГБ буде більш  доречним.

Додатково про умови проведення шкільного бюджетування буде повідомлено учням у кожному закладі. А наразі комісії в очікуванні цікавих і креативних проєктів.

Відділ організаційної роботи, інформаційного забезпечення та зв’язків з громадськістю