» » » Оновлено склад Молоджіної ради САМ при міському голові

Оновлено склад Молоджіної ради САМ при міському голові

Відбулося чергове засідання Молодіжної ради САМ при міському голові, на якому було оновлено її склад. Голова Молодіжної ради Ірина Єрмоленко зазначила, що частина членів молодіжки поїхала на навчання і вони не можуть систематично відвідувати засідання, тож їх вирішили виключити з ради. Натомість прийняли нових членів до складу Молодіжної ради, яким уже виповнилося 14 років. На засідання члени і кандидати підключалися також і онлайн.
🔹 Участь у засіданні ради взяв керуючий справами (секретар) виконавчого комітету Володимир Карпенко. Він подякував Молодіжній раді за активну участь у житті громади та молодіжному русі і побажав подальшої плідної цікавої роботи.
⏳ А плани у молоді великі! Є ідея проведення нових тренінгів, квізів та навчальних заходів. Зокрема, навчати цифровій грамотності будуть бабусь і дідусів – «золоту» молодь групи «Серце до серця», а вони у свою чергу ділитимуться з молодим поколінням та передаватимуть їм у спадок українські традиції і звичаї.
🔹 Нині Молодіжна рада реалізує цікавий проєкт UPSHIFT. Хочуть почати вивчати англійську мову під час перегляду англомовних фільмів. А незабаром у рамках Програми DOBRE відбудеться відкриття медіа-лабораторії САМ у ліцеї №1, яка стане другим офісним приміщенням для членів Молодіжної ради. Триває підготовка до різдвяно-новорічних свят, волонтерська робота на підтримку захисників України.
🏃‍♀️У Сновської молоді, завдяки Молодіжній раді САМ та Молодіжний простір САМ, життя насичене і різнопланове. У той же час члени молодіжної ради не забувають про дисципліну, взаємоповагу і підтримку одне одного. 🫶Щиро бажаємо їм успіхів і здійснення всіх планів!
Відділ організаційної роботи, інформаційного забезпечення та зв’язків з громадськістю