» » Оновлюємо Стратегію розвитку громади

Оновлюємо Стратегію розвитку громади

Програми USAID DOBRE в партнерстві з Фондом розвитку місцевої демократії ім. Єжи Регульского (FRDL) продовжують надавати Сновській громаді консультаційну підтримку у сфері стратегічного планування.

1 липня відбулось організаційне засідання, яке провели експерти Програми Роберт Жарковські та Володимир Бойко з представниками громади Олександром Медведьовим, Наталією Авдієвською, працівниками відділу економічного розвитку та інвестицій. Було детально обговорено графік робіт по оновленню Стратегії розвитку Сновської громади на 2024-2027 роки.

Методологічна підтримка розробки стратегії здійснюватиметься з червня по жовтень 2024 року. За цей час в процесі спільної роботи має відбутись підготовка нового документу стратегії з необхідними додатками, та його затвердження сесією ради.

Найближчими завданнями є створення робочої групи зі стратегічного планування та підготовка висновків соціально-економічної діагностики, з особливою увагою до впливу воєнних дій на ситуацію в громаді. Для цього працівниками міської ради будуть підготовлені статистичні дані та проведено додаткові соціологічні опитування.

Хід розробки Стратегії буде постійно висвітлюватись на офіційних сторінках міської ради.

 

Захід відбувся в рамках програми “Децентралізація приносить кращі результати та ефективність (DOBRE)” за участю команди експертів Фонду Розвитку Місцевої Демократії (ФРМД)  Роберта Жарковські та Володимира Бойка.

Відділ економічного розвитку та інвестицій