» » Опитування думки громадян в Сновській громаді завершено!

Опитування думки громадян в Сновській громаді завершено!

23 серпня на центральному ринку м.Сновськ громадські активістки Ольга  Довбиш, Марина Савостенко провели бесіди та опитування  думки жителів щодо бачення розвитку громади, визначення змін, які треба зробити в громаді в першу чергу і до вирішення яких питань люди готові долучитися особисто.

Цього ж дня під час проведення публічних заходів, присвячених Дню прапора України на міській площі, також проводили опитування працівники міської ради Ганна Гукун та Світлана Матчана, заступник голови громадської організації «Жінки України» Ольга Зарецька.

Бажаючі могли заповнювати до 24 серпня п.р. он-лайн анкету.

Нагадуємо, що в нашій громаді протягом 14-24 серпня 2020 року  проводилось опитування думки жителів щодо бачення розвитку громади, визначення змін, які треба зробити в громаді в першу чергу і до вирішення яких питань люди готові долучитися особисто.

Опитування відбувалось  в рамках участі Сновської міської ради у конкурсному відборі Програми Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність» (DOBRE). Анкетування було анонімним та відбувалося на добровільній основі.

Зараз анкети опрацьовуються робочою групою міської ради. Узагальнені результати будуть оприлюднені на офіційному сайті міської ради та враховані в подальшій роботі міської ради.

Дякуємо всім жителям громади, що взяли участь в опитування, за активну громадянську позицію!

 

Відділ економічного розвитку та інвестицій Сновської міської ради