» » Оренда майна

Оренда майна

Сновська міська рада Сновського району Чернігівської області має намір передати в оренду майно – насос каналізаційний (фекальний) ZENIT типу GRN 550/2/G50H A1FT, 2018 року випуску.
Заяви від претендентів про намір взяття майна в оренду приймаються протягом 10 робочих днів після розміщення оголошення за адресою: м. Сновськ, вул. Незалежності, 19.
Умови:
– стартовий розмір орендної плати становить 512 грн. на місяць;
– цільове використання майна – послуги по водовідведенню.
Заява подається в довільній формі, при цьому в ній зазначаються ідентифікаційний код за Єдиним державним реєстром підприємств та організацій України для юридичних осіб/реєстраційний номер облікової картки платника податків для фізичних осіб (крім тих, які через свої релігійні переконання відмовляються від прийняття реєстраційного номера облікової картки платника податків та офіційно повідомили про це відповідний орган державної податкової служби і мають відмітку у паспорті), а також наступні документи:
– копії установчих документів орендаря/копії сторінок паспорта для фізичної особи (сторінки 1, 2 та сторінка із зазначенням останнього місця проживання);
– інформацію про орендаря, зареєстрованого згідно з вимогами законодавства та внесеного органами державної податкової служби в установленому порядку до Реєстру неприбуткових організацій та установ;
Додатково можна звертатись до відділу ЖКГ та транспорту міської ради за адресою: м. Сновськ, вул. Незалежності, 19, або за тел. 0(254) 2-29-00.

Відділ житлово-комунального господарства
та транспорту міської ради

Leave a Reply