» » Осінні старти з легкої атлетики

Осінні старти з легкої атлетики

Останнього дня вересня м. Сновськ приймав змагання з відкритої першості місцевої дитячої юнацької спортивної школи з легкої атлетики. На стадіоні «Колос» розмістилась рекордна кількість в 170 учасників змагань, не враховуючи вболівальників. Змагання відбувались в чотирьох вікових групах, які представляли міста: Кролевець, Бахмач, Мена, Борзна та команду нашого міста Сновськ.

Змагання відбувались в триборстві за сумою видів: біг на короткі дистанції, стрибок у довжину, біг на 200, 400 та 800 метрів, відповідно до кожної вікової групи.

Дуже показово виступили спортсмени з нашого міста, виборовши наступні  легкоатлетичні здобутки: Семко Дар’я  – І місце,  Лахадинов Євген та Крапивний Данило – ІІІ місце (вихованці тренера Сновської ДЮСШ Віталія Івлєва). За серйозної конкуренції з боку гостей змагань показали свою спортивну майстерність сновські  атлети Гренфельд Дарина, Мося Владислав, Коробко Павло, Тимощенко Іван, Лопаревич Марія.

Треба відзначити серйозність підходу команди ДЮСШ, очолюваною Євгенієм Мудрицьким,  до організації та проведення змагань, підрахунку результатів змагань та розміщенням спортсменів. Відповідно та професійно проводили суддівство представники тренерсько – викладацького складу ДЮСШ В. Івлєв, Н. Медведьова, Т. Сарпіна , Є. Лахадинов, Н. Щедрова. На високому рівні проводилось забезпечення змагань з різних питань з боку Н. Зорко.

Переможці та призери  відкритої першості Сновської ДЮСШ з легкої атлетики були нагороджені медалями та грамотами Управлінням освіти, сім’ї, молоді та спорту Сновської міської ради. Вітаючи переможців та учасників змагань, головний спеціаліст Управління А. Миргородський побажав юним спортсменам та  тренерам підкорення подальших  спортивних висот і запросив їх на наступні змагання до нашого міста.

Сектор сім’ї, молоді та спорту управління освіти, сім’ї, молоді та спорту міської ради

Leave a Reply