» » Основні питання пленарного засідання 28-ї сесії Сновської міської ради

Основні питання пленарного засідання 28-ї сесії Сновської міської ради

Сьогодні під головуванням Олександра Медведьова відбулася 28 сесія Сновської міської ради 8-го скликання. До участі в ній долучився начальник Корюківської районної військової адміністрації Іван Ващенко.

Перед початком засідання всі присутні вшанували хвилиною мовчання пам’ять  загиблого в боях за Батьківщину депутата Сновської міської ради Вадима Сергійка, а також всіх військових та цивільних, які загинули внаслідок військової агресії рф.

Потім депутатам та запрошеним було представлено нового очільника сектора поліцейської діяльності  №1 м. Сновськ Андрія Андрощука. У короткому зверненні Андрій Валерійович сповістив про плани по розширенню особового складу (найближчим часом є перспектива перетворення сектору у повноцінний відділ) та висловив сподівання на плідну співпрацю з місцевою владою.

Наступним за планом була приємна подія –  вручення ордеру на службове житло лікарю-травматологу КНП «Сновська ЦРЛ» Сергію Коротичу, яке міська рада придбала за Програмою місцевих стимулів.

Всього на порядок денний сесії було винесено 36 питань та блок земельні питання (25 питань). Всі вони були ретельно вивчені та погоджені профільними депутатськими комісіями. В першу чергу, депутати визнали повноваження нового депутата Лариси Олексіївни Дубини. Потім  вже оновленим складом було проголосовано блок «Програми та внесення змін до них».

Начальник фінансового відділу Ліна Савченко ознайомила присутніх зі звітом про виконання бюджету громади за 9 місяців та доповіла по питанню змін до бюджету Сновської міської територіальної громади на 2023 рік.

Також депутати затвердили у новій редакції Перелік адміністративних послуг ЦНАПу, внесли зміни до списку присяжних Щорського районного суду, підтримали перейменування вул. Сновська у с. Тур’я на честь загиблого односельця Михайла Коваля та ін.

Злагоджено і оперативно були прийняті рішення по блоку комунальних та земельних питань. Всі прийняті рішення будуть оприлюднені на офіційному сайті Сновської міської ради у рубриці «Нормативні документи».

Відділ організаційної роботи, інформаційного забезпечення та зв’язків з громадськістю Сновської міської ради