» » Oxfam у Сновській громаді

Oxfam у Сновській громаді

24 листопада в рамках укладеного з Сновською міською радою Меморандуму про взаєморозуміння щодо екстреного реагування на війну в Україні Сновську громаду відвідали представники Oxfam: координаторка з питань громадського здоров’я  С’юзанна Рібейро та консультант з громадського здоров’я Владислав Кубрак.

Метою візиту було вивчення потреб вразливих категорій населення, в тому числі ВПО, сімей з дітьми, людей похилого віку,  в  предметах першої необхідності. Гості відвідали відділення  стаціонарного догляду для постійного або тимчасового проживання в с.Нові Боровичі.

Всі проблеми і перспективи подальшої співпраці представники Oxfam обговорили за круглим столом у міській раді разом з керуючим справами (секретарем) виконавчого комітету  Володимиром Карпенком та керівниками структурних підрозділів міської ради.

Після узагальнення потреб громади  і узгодження їх обсягів з  керівництвом Oxfam, очікується надходження гуманітарної допомоги на Сновщину.

Відділ економічного розвитку та інвестицій

ДОВІДКОВО:  Оксфам (англ. Oxfam) — міжнародне об’єднання із 15 організацій, що працюють у більше ніж 90 країнах по всьому світу. Метою діяльності об’єднання є розв’язання проблем бідності та пов’язаної з нею несправедливістю в усьому світі.[1] В усіх проектах Оксфам, кінцевою метою є надати людям можливість реалізувати свої права та можливості, особисто керувати власним життям, отримувати гідну оплату за виконану працю тощо.

Оксфам було засновано у британському місті Оксфорд у 1942 році як Оксфордський комітет допомоги голодуючим (англ. Oxford Committee for Famine relief) групою квакерів, громадських активістів та науковців Оксфордського університету. І по сьогодні Оксфам Велика Британія базується в Оксфорді. Оксфам став одним із регіональних комітетів, який було створено на підтримку Національного комітету допомоги голодуючим. Першим завданням комітету було переконати британський уряд дозволити надання продовольчої допомоги голодуючим громадянам окупованої гітлерівцями Греції незважаючи на союзницьку блокаду. Перший комітет Оксфам створений за межами Великої Британії було створено у 1963 році в Канаді. У 1965 році організація змінила назву із Оксфордського комітету допомоги голодуючим на телеграфний варіант OXFAM.