» » ПАМ’ЯТАЙМО! ЧИСТОТА ТА ПОРЯДОК В ГРОМАДІ ЗАЛЕЖИТЬ ВІД КОЖНОГО З НАС!

ПАМ’ЯТАЙМО! ЧИСТОТА ТА ПОРЯДОК В ГРОМАДІ ЗАЛЕЖИТЬ ВІД КОЖНОГО З НАС!

Прибрані квітучі вулиці, упорядковані парки, доглянуті будівлі, чисте повітря,– мінімум, потрібний, щоб пишатися своїм містом і насолоджуватися життям у ньому.

Звичайно, Сновська ЖЕД проводить свою роботу щодо прибирання та очищення міста від сміття, але й самим сновчанам потрібно подбати про покращення санітарно-екологічного стану міста підтримуючи чистоту на своїх подвір’ях і прилеглих до них територій.

Шановні жителі громади!

Вкотре нагадуємо, згідно Правил благоустрою населених пунктів Сновської ОТГ , керівники підприємств, організацій, установ усіх форм власності, підприємці, громадяни, які мають житлові будинки, будівлі та споруди іншого призначення у особистій власності або користуванні, зобов’язані забезпечувати постійне утримання територій та об’єктів у належному технічному стані і зовнішньому вигляді, своєчасний ремонт об’єктів, благоустрій та озеленення прилеглих територій, своєчасний ремонт об’єктів тощо.

Межі прибирання, благоустрою та озеленення прилеглої території встановлюються від меж закріплених територій до дороги, включаючи прибордюрну частину. При відсутності з будь-якого боку об’єктів і споруд іншої організації, межа прилеглої території визначається на відстані 50 м від огорожі підприємства, організації, установи. Межами прилеглих територій до кіосків, павільйонів, лотків визначається ділянка в радіусі 15 метрів від кута споруди.

В разі невжиття заходів щодо прибирання території до Вас можуть бути застосовані санкції згідно ст.152 Кодексу України про адміністративні правопорушення.

Інспектор з благоустрою