» » Пам’ятаємо! Єднаємося! Переможемо!

Пам’ятаємо! Єднаємося! Переможемо!

Сьогодні в рамках відзначення трагічної для України дати – 90-х роковин Голодомору 1932-1933 років, Сновська громада вшанувала пам’ять жертв геноциду. Літію за померлими відслужив протоієрей Андрій, настоятель храму Преображення Господнього ПЦУ м. Сновськ.

Керуючий справами (секретар) виконкому Володимир Карпенко, працівники структурних підрозділів міської ради, представники громадськості та Молодіжної ради САМ поклали квіти до пам’ятного знаку жертвам Голодомору  у міському парку та запалили лампадки.

У скорботі всі присутні схилили голови під час хвилини мовчання.

Україна внаслідок геноциду 1932-1933 років, масових штучних голодів 1921-1923 та 1946-1947 років втратила мільйони людських життів.

Через 90 років після Голодомору, росіяни знову застосовують проти українців методи геноциду, щоб знищити нашу ідентичність, культуру, мову – знищити українську націю як таку. Для цього окупанти масово вбивають і депортують українців, руйнують наші міста і села.

І в тридцятих роках, і нині Росія намагається зламати волю українців до спротиву, кидає проти нас весь свій терористичний арсенал.

Але ми – українці –  вистоїмо знову!

І Перемога буде за нами!

 

Просимо всіх у суботу 25 листопада, о 16:00 запалити Свічку Памʼяті на підвіконнях у своїх оселях на знак пам’яті про жертв Голодомору.

Відділ організаційної роботи, інформаційного забезпечення

та зв’язків з громадськістю