» » Передноворічна атмосфера у школі – інтернат

Передноворічна атмосфера у школі – інтернат

Уже стало доброю традицією, що саме у день Святого Миколая до Сновської ЗОШ – інтернат І-ІІст. приходять гості. Не став виключенням і нинішній рік. З солодощами та подарунками на свято до малечі завітали голова районної державної адміністрації Валерій Радібеда, голова районної ради Ніна Кухаренко, заступник міського голови, начальник Управління освіти, сім’ї, молоді та спорту Сновської міської ради Олена Коваленко, директор ВПУЛГ Лариса Дубина, військовий комісар районного військового комісаріату Ігор Батюк, представники Сновського відділення поліції, відділу державної реєстрації актів цивільного стану головного територіального управління юстиції у Чернігівській області, відділу «Сновське бюро правової допомоги» Менського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги та інші.
У своїх вітаннях гості свята бажали всім міцного здоров’я, успіхів у навчанні, світлого і щасливого майбутнього та здійснення мрій. А ще висловили сподівання, що найзаповітніші бажання всіх обов’язково здійсняться.
Привітала і своїх вихованців зі святом Яна Тютюнник, директор школи-інтернату. Вона зазначила, що дякуючи небайдужим жителям нашої громади, які долучились до акції «Не будьте байдужими – здійсніть дитячу мрію!», діти закладу отримали новорічні подарунки.
Як завжди на гостей чекала надзвичайно тепла зустріч. Діти з вихователями підготували театралізовану виставу з казковими персонажами. Глядачі, затамувавши подих, спостерігали за юними акторами, що створили справжню святкову атмосферу дива.

Відділ організаційно – кадрової та інформаційної роботи міської ради

Leave a Reply