» » Перемога ГО «ЛАМПА» в  Конкурсі грантів «Консолідуємося заради перемоги України»

Перемога ГО «ЛАМПА» в  Конкурсі грантів «Консолідуємося заради перемоги України»

Громадська організація «Лампа» спільно з психологічною службою Сновської ЗОШ І-ІІІ ст. № 2 розпочинає реалізацію грантового проєкту «Арт-терапевтичні зустрічі з психологічної допомоги внутрішньо переміщеним сім’ям з дітьми «КОЛО ПІДТРИМКИ», який отримав перемогу в Конкурсі грантів «Консолідуємося заради перемоги України» за сприяння Європейського Союзу.

Мета проєкту: Підтримка та збереження внутрішнього ресурсу, а також відновлення психоемоційного стану дітей та батьків з числа внутрішньо переміщених осіб в Сновську громаду, які опинилися у кризовій ситуації через війну, шляхом створення умов для проведення на постійній основі арт-терапевтичних зустрічей з психологічної допомоги «КОЛО ПІДТРИМКИ».

Проєкт триватиме на території Сновщини протягом наступних 3-х місяців. В ході проєкту планується проведення  серії  арт-терапевтичних  зустрічей  з надання психологічної допомоги  дітям, в тому числі внутрішньо переміщеним в Сновську громаду, а також їх батькам. Крім того буде придбано додаткове обладнання для «ПРОСТОРУ МОЖЛИВОСТЕЙ» та арт-кейс для проведення заходів.

За допомогою арт-терапевтичних технік  учасники заходів навчаться навичкам саморегуляції та адаптації до ситуації, акумулювати, розкривати та відновлювати власні ресурси, знімати емоційну напругу, знижувати рівень тривоги і гармонізувати емоційний стан.  Діти отримають відновлювальну та єднаючу енергію, позитивні емоції та незабутні враження.

Час та місце проведення  зустрічей  організатори повідомлятимуть додатково на сторінці в мережі Фейсбук Громадської організації «ЛАМПА», а також в групах Сновської ЗОШ І-ІІІ с. № 2 та Молодіжного простору САМ.  Крім того, анонси будуть дублюватися на сайті Сновської міської ради в розділі «Оголошення». Тож, слідкуйте за анонсами та приєднуйтесь.

Міська рада вдячна за підтримку ідеї проекту донору – Інституту економічних досліджень та політичних консультацій.

 Ця публікація була підготовлена в рамках проєкту «Громадськість за демократизацію», який виконує Інститут економічних досліджень та політичних консультацій за сприяння Європейського Союзу (https://ec.europa.eu/info/aid-development-cooperation-fundamental-rights_en). Зміст цієї публікації є виключною відповідальністю ГО «ЛАМПА» і жодним чином не відображає точку зору Європейського Союзу та Інституту економічних досліджень та політичних консультацій.

 

Відділ економічного розвитку та інвестицій Сновської міської ради