» » ПЕРЕВІРКА УКРИТТІВ, ЯКІ ВИКОРИСТОВУВАТИМУТЬ  ЗАКЛАДИ  ОСВІТИ

ПЕРЕВІРКА УКРИТТІВ, ЯКІ ВИКОРИСТОВУВАТИМУТЬ  ЗАКЛАДИ  ОСВІТИ

Головним пріоритетом при підготовці освітніх закладів громади до нового навчального року в умовах воєнного стану є безпека дітей.

Тому з 1 вересня очне навчання може розпочатися лише у тих школах,  де є укриття і вони будуть облаштовані таким чином, щоб всі вимоги безпеки були дотримані.

Спеціальна комісія Корюківської РВА з огляду (оцінки) будівель (споруд, приміщень) закладів освіти на чолі з першим заступником голови районної військової адміністрації Сергієм Чорним провела  обстеження приміщень Сновської громади, які можна буде використати як укриття для учасників освітнього процесу.

Разом з комісією укриття перевіряли начальник Управління освіти міської ради Олена Коваленко, завідуюча сектором з питань праці та надзвичайних ситуацій Марія Ефименко і представники ДСНС.

За результатами огляду комісією надані рекомендації балансоутримувачу щодо приведення об’єктів укриття у відповідність до вимог безпеки.

Наразі роботи щодо облаштування укриттів продовжуються. А про те, які саме заклади освіти Сновщини працюватимуть у цьому навчальному році в очному режимі буде відомо у кінці серпня.