» » Петрівська школа відсвяткувала своє 50-річчя

Петрівська школа відсвяткувала своє 50-річчя

21 жовтня Петрівський НВК відзначив свій 50-літній ювілей. Ювілейні святкування в школі стали приводом для незабутньої зустрічі кількох поколінь вчителів та учнів. Випускників, гостей зустрічали господарі, які проводили екскурсію шкільними коридорами і класами, розповідали про цікаве та змістовне шкільне життя, про досягнення учнів, знайомили з навчальною базою, з історією, становленням та розвитком навчального закладу.

Слова вітання з ювілеєм пролунали від помічника народного депутата України Олега Купрієнка, міського голови Олександра Медведьова, секретаря міської ради Наталії Самойлової, голови районної державної адміністрації Валерія Радібеди, голови районної ради Ніни Кухаренко, голови районної організації Профспілки працівників освіти Костянтина Шевченка, в. о. старости с. Петрівка Марії Деркач, директора Петрівсбкого НВК Василя Шмаровоза. Гості щиро вітали ювілярів та дарували щедрі подарунки.

Звертаючись до присутніх Олександр Медведьов зазначив: «У кожного є визначні місця, до яких завжди з радістю повертаєшся: це рідне місто, батьківський хата і рідна школа, де минули безтурботні, цікаві, неповторні роки дитинства та юності.

Школа пам’ятає усіх, хто все своє життя без залишку віддав найпрекраснішому на Землі – вихованню дітей, формуванню майбутнього, у якому нам усім жити”.

Хвилюючим був момент, коли у хвилини спогадів оживали альбомні сторінки, які нагадували про роки дитинства, молодості, юності всім присутнім. Дуже цікавою і емоційною була святкова концертна програма, яка не залишила байдужим нікого у переповненій залі.

Відділ організаційно – кадрової та інформаційної роботи Сновської міської ради

Leave a Reply