» » Під час проведення оперативної наради створено оперативний штаб з питань подолання наслідків у зв’язку з загоранням сухої трави та торф’яників у Сновському районі

Під час проведення оперативної наради створено оперативний штаб з питань подолання наслідків у зв’язку з загоранням сухої трави та торф’яників у Сновському районі

22 жовтня у другій половині дня була проведена оперативна нарада з підприємцями під головуванням Олександра Медведьова. Участь у заході взяли керівники громади та району, начальник служби ДСНС у Сновському районі.
Головним питанням заходу було створення штабу реагування на надзвичайну ситуацію, яка виникла на Сновщині через пожежі поблизу сіл Заріччя та Займище. Підприємці погодилися взяти активну участь у подоланні лиха і надавати посильну допомогу майже 90 пожежним, які прибули в наш район з інших регіонів для гасіння займань.
Під час зустрічі присутні обговорили питання організації трьохразового харчування вогнеборців, створення належних умов для їх проживання, помивки особового складу, а також забезпечення пальним, речами першої необхідності тощо.
Наразі кошти для забезпечення побутових потреб пожежних (рукавички, миючі засоби, предмети гігієни, харчування та інші) можна переказувати на рахунок Громадської організації «Українське покоління» (голова Лариса Мартиненко). Р/р у ПАТ КБ ПРИВАТБАНК №26001051413838, ЄДРПОУ 14360570, код банку 353586. Ті, хто має змогу та бажання допомогти продуктами харчування можуть приносити їх безпосередньо у пожежну частину, яка розташована по вул. Чернігівській.
Сьогодні, 23 жовтня – оголошено скликання позачергової сесії міської ради, де будуть уточнені відповідальні за кожну ланку роботи.

Відділ організаційно-кадрової та інформаційної роботи Сновської міської ради

Leave a Reply