» » Під головуванням міського голови Олександра Медведьова відбулось сьоме засідання виконавчого комітету

Під головуванням міського голови Олександра Медведьова відбулось сьоме засідання виконавчого комітету

Участь у засіданні взяли  експерт Програми ДОБРЕ Володимир Бойко та експерт Фонду Розвитку Місцевої Демократії Роберт Жарковські (Польща)

На розгляд членів виконкому було винесено 11 проєктів рішень  та всі вони були прийняті одноголосно.

Здійснено перерозподіл асигнувань в межах річних показників загального та спеціального фондів бюджету міської ТГ, з якими ознайомила начальник фінансового відділу Ліна Савченко.

З метою врегулювання відносин між прийомними батьками, батьками-вихователями та міською радою прийнято рішення «Про забезпечення функціонування прийомних сімей та дитячого будинку сімейного типу на території Сновської МТГ». З цього питання роз’яснення надала начальник  Управління освіти, сім’ї, молоді та спорту Олена Коваленко.  Контроль за виконанням договорів, за умовами проживання та виховання прийомних дітей та дітей-вихованців, надання  послуги соціального супроводу цих сімей покладено на фахівців Служби у справах дітей та Центру соціальних служб Управління освіти.

Також члени виконкому, попередньо ознайомившись з клопотанням депутата міської ради Павла Солодовника, надали дозвіл на проведення на березі річки Снов урочище «Білі береги» молодіжної пляжної дискотеки 23 липня 2021 року з 21 год.00 хв. до 01 год.00 хв. 24 липня 2021 року. Відповідальність за проведення заходу, а це й дотримання умов встановленого карантину, залучення правоохоронних органів, забезпеченню норм громадського порядку та правил безпеки, прибирання території від сміття та його самостійне вивезення, несуть організатори заходу.

Крім того, оголошено конкурс на визначення виконавця послуг з вивезення твердих побутових відходів, внесені зміни до складу робочої групи з підготовки прогнозу бюджету на 2022-2024 роки, зміни у складі комісії з визначення розміру збитків заподіяних власникам землі та землекористувачам, надано дозвіл на розміщення зовнішньої реклами (аптека біля АТБ), визначено тимчасово під час проведення Дня міста та Дня незалежності України місця для виїзної торгівлі та встановлення дитячих атракціонів, внесено зміни до поштових адрес.

З рішенням щодо надання одноразової матеріальної допомоги виступив керуючий справами (секретар) виконавчого комітету Руслан Кравець. Напередодні на засіданні комісії були розглянуті всі заяви та рекомендовано надати  матеріальну допомогу 14 заявникам, відмовлено – трьом (двоє з них вже отримували, третьому непередбачено програмою).

Наприкінці засідання перед присутніми виступили Володимир Бойко та Роберт Жарковські, які коротко ознайомили з основними етапами процесу розробки Стратегії розвитку Сновської міської територіальної громади та запросили взяти участь у  засіданні робочої групи.

Відділ організаційної роботи, інформаційного забезпечення та зв’язків з громадськістю