» » » ПІДБИТО ПІДСУМКИ ФОТОКОНКУРСУ І НАГОРОДЖЕНО ПЕРЕМОЖЦІВ

ПІДБИТО ПІДСУМКИ ФОТОКОНКУРСУ І НАГОРОДЖЕНО ПЕРЕМОЖЦІВ

У вівторок під час благодійної виставки від САМ “Вірю в Перемогу” відбулося нагородження переможців фотоконкурсу.

Міський голова Олександр Медведьова та секретар міської ради Наталія Самойлова прийшли привітати  молодь і подякували їм за активність та успіхи в об`єднанні молоді навколо спільної мети – Перемоги України у боротьбі з агресором.

За підсумками лайків у соцмережеі ними стали Марія  Куса у номінації “Made in Ukraine” та Іван Терещенко у номінації “Сновщина”. Вони отримали по 1000 грн від ГО «Лампа». Голова організації Антон Оліфіренко вручив нагороди номінантам і побажав подальших творчих успіхів всій молоді, яка взяла участь у фотовиставці.

Фотовиставка стала фінальним заходом Проєкту “САМ відновлює, підтримує та гуртує!”, який  реалізується в межах програми ТРИМАЙ, що здійснюється громадською організацією YouthUp та Дитячим фондом ООН (ЮНІСЕФ) в межах програми СПІЛЬНО. Саме завдяки цьому проєкту ГО «Лампа» та Молодіжний простір САМ облаштували фотостудію і придбали для її  відповідне обладнання.

Переглянути фото можна буде ще протягом тижня у холі Сновського будинку культури, а також  зробити фото на пам’ять у створеній фотозоні за символічну суму, яка піде на підтримку ЗСУ.

На заверешення заходу всіх чекав благодійний концерт від чудового рок-гурту «Чадо снів».

Молодь, ви круті!

Разом до Перемоги!

Відділ організаційної роботи, інформаційного забезпечення та зв’язків з громадськістю