» » Планується будівництво нової лікарської  амбулаторії у с. Турʼя

Планується будівництво нової лікарської  амбулаторії у с. Турʼя

14 березня близько 70 жителів  села  Турʼя  прийшли у будинок культури заслухати звіт в.о.старости Тамари Мартиненко, обговорити  проблемні питання та плани  роботи сільської громади на поточний рік.

В засіданні  взяли участь міський голова Олександр Медведьов, секретар міської ради Наталія Самойлова, помічник – консультант НДУ Анатолія Євлахова Вадим Сергійко, заступник начальника відділу організаційно – кадрової та інформаційної роботи міської ради Наталія Смоляк,  журналіст газети «Промінь» Тетяна Літвін.

Виконуюча обов’язки старости округу Тамара Мартиненко  у своєму звіті зупинилась на тому, що вдалося зробити в минулому році, зокрема: для Турʼянського НВК придбано 8 комплектів меблів для першокласників, інтерактивне обладнання та дидактичний матеріал на суму 26 тис. грн.; відремонтовані  дороги по вул. Усіка та Лащенко на суму 1 млн. 223 тис. грн.; проведено підсипку доріг та грейдерування; проведено поточний ремонт Тур’янського будинку культури; встановлено 4 колодязі; проводились заходи з благоустрою територій населених пунктів округу; видалення аварійних дерев тощо. Принагідно, в.о. старости висловила вдячність міському голові  Олександру  Медведьову, директору ПСП «Прогрес» Вадиму  Сорокіну, депутату обласної ради Григорію Божку, лісничому Єлінського лісництва Олександру Данильченку, приватним підприємцям  за сприяння у проведенні вказаних заходів, а також всім жителям села, які підтримують в належному стані свої оселі і прилеглі до них території.

Загалом Турʼянська сільська громада складається із 4 населених пунктів: Турʼя – 787 жителів, Мишине – 9, Лука – 17, Селище – 13.  У минулому році померла 21 людина, а народилось 5  дітей. На території с. Турʼя проживає 33 дитини до 6 років.

У ході зустрічі з населенням було обговорено ряд проблемних питань, які потребують вирішення. Громадян турбували питання роботи поштового відділення, зміни роботи графіку дошкільного класу в літній період, благоустрою доріг, вирубки дерев на кладовищі та у парку, стихійних сміттєзвалищ, подальшого ремонту сільського будинку культури тощо.

На всі порушені питання мешканці отримали вичерпні відповіді. Питання, що потребують детальнішого вивчення,  міський голова Олександр Медведьов  взяв на особистий контроль та дав доручення відповідним службам.

Про роботу очолюваних закладів звітували директор школи, сімейний лікар, лісничий Єлінського лісництва. Помічник – консультант НДУ  А. Євлахова довів до відома присутніх коротку інформацію про діяльність депутата.

Також присутні мали змогу переглянути відеоролики про Сновську ОТГ та результати роботи Турʼянського  старостинського округу за 2018 рік, які презентувала секретар міської ради Наталія Самойлова.  Вона акцентувала увагу присутніх на доходах та видатках громади в цілому та Тур’янського старостинського округу зокрема,  на реалізованих минулого року  проектах: придбання комунальної техніки, капітальний ремонт будівель бюджетних установ, реконструкція вуличного освітлення, ремонт доріг тощо.

Про плани розвитку Тур’янського старостинського округу довів до відома міський голова. Зокрема, в цьому році планується будівництво Турʼянської амбулаторії за рахунок субвенції державного бюджету на розвиток сільської медицини. Вартість проекту 5,8 млн.  грн., з них участь міської ради більше 0,5 млн. грн.

Загалом зустріч пройшла конструктивно, у формі живого діалогу, на всі питання були надані вичерпні відповіді та окреслено шляхи їх вирішення.

Відділ організаційно – кадрової та інформаційної роботи міської ради

 

 

 

Leave a Reply