» » Покращення роботи місцевого самоврядування спільно з Програмою DOBRE

Покращення роботи місцевого самоврядування спільно з Програмою DOBRE

В громаді розпочалась реалізація чергового проєкту, підтриманого Програмою DOBRE – «Покращення роботи місцевого самоврядування через створення сучасних умов роботи  депутатського корпусу та виконавчого комітету Сновської міської територіальної громади із забезпеченням широкого залучення громадськості».

Проєкт передбачає осучаснення сесійної зали Сновської міської ради за допомогою встановлення системи відеотрансляцій сесій в режимі онлайн, а також системи поіменного голосування «Голос», яка буде використовуватись під час засідань сесій міської ради.

Зазначене надасть можливість Сновській міській раді  зробити свою діяльність прозорішою та більш відкритою для населення громади, значно спростить процес підготовки та проведення сесійних засідань, до того ж, дозволить дотримуватись принципів екологічності та економії коштів за рахунок відмови від використання паперових носіїв.

На даний час від  Програми DOBRE отримано фліпчарт, відео конференс камеру, ноутбук, цифровий мікшерний пульт, телевізор, колонки тощо.

В якості власного внеску Сновська міська рада  придбає 27 планшетів для депутатів, виготовить для сесійної зали банер-візитівку та жалюзі на вікна.

Зазначені заходи відбуваються в рамках Програми «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність» (DOBRE), що виконується міжнародною організацією Глобал  Ком’юнітіз (Global Communities) та фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID).

 

 Відділ економічного розвитку  та інвестицій Сновської міської ради