» » Послаблення карантинних обмежень на Сновщині з 5 червня

Послаблення карантинних обмежень на Сновщині з 5 червня

Сьогодні відбулося засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій  при райдержадміністрації, на якому обговорили заходи щодо запобігання розповсюдження коронавірусної інфекції на території Сновського району. Участь у засіданні під головуванням в.о. заступника голови РДА Володимира Карпенка взяли члени комісії від міської ради заступник голови міської ради Сергій Силенок, начальник фінансового відділу Ліна  Савченко та інспектор з праці Валентин Сігута.

Враховуючи стабільну епідемічну ситуацію на території району, комісія вирішила  дозволити на Сновщині з 5 червня 2020 року :

  • проведення релігійних заходів за умови здійснення контролю релігійною організацією за дотриманням дистанції між учасниками не менше 1,5 м та перебування не більше ніж однієї особи на 5 м2 площі приміщення;
  • діяльність закладів харчування, зокрема, приймання відвідувачів у приміщеннях, за умови дотримання протиепідемічних заходів та дистанції не менше, ніж 1,5 м між місцями для сидіння за сусідніми столами та розміщення не більше 4 клієнтів за одним столом (без урахування дітей до 14 років).

У разі погіршення епідемічної ситуації комісія з питань ТЕБ та НС може прийняти рішення  про скасування  послаблення карантинних обмежень. З Протоколом №16 засідання комісії можна ознайомитися тут.

Нагадуємо, що відповідно до Постанови КМУ №392 від 20 травня 2020 року  адаптивний карантин в Україні у зв’язку з COVID-19 триває до 22 червня 2020 року.

Відділ організаційно-кадрової та інформаційної роботи Сновської міської ради