» » Потрійне свято у Рогізках

Потрійне свято у Рогізках

«Все, що найкраще в мене є – це земле, ти, село моє!» під такою назвою у с.Рогізки 14 жовтня відбувся щорічний святковий концерт з нагоди святкування Дня села. Того суботнього дня у сільському клубі зібралось багато односельчан та гостей, людей, які тут народилися, виросли, де відчули справжню материнську ласку та турботу, цінні поради батьків. Привітати місцевих жителів приїхали і почесні гості: міський голова Олександр Медведьов та секретар міської ради Наталія Самойлова, які вручили Почесні грамоти та подарували газонокосарку, завдяки якій сельчани зможуть підтримувати порядок у селі.

В цей же день, крім свята Покрова Пресвятої Богородиці,  держава святкувала День Захисника Вітчизни та День українського козацтва, тож разом із в.о.старости Тамарою Семенок ведучі свята привітали ветеранів другої світової війни, ліквідаторів аварії на ЧАЕС, учасників АТО. Особливо зворушливим вийшло привітання подружжя Реусів, які цьогоріч відсвяткували діамантове весілля – 60-річчя спільного життя. Глядачі тепло вітали та зичили міцного здоров’я чотирьом чудовим жінкам, поважним мешканцям села, яким виповнилося 90 та більше років. Це Божок Катерина Андріївна, Коломієць Єфросинія Іванівна, Салата Катерина Пилипівна, Лазарева Марія Данилівна. А Бугрим Марію Романівну щиро вітали із здобуттям звання прапрабабусі. Не забули і про багатодітні сім’ї,  матерів-героїнь та ювіляра, який у жовтні відзначив 60-річчя – Вороб’я Анатолія Івановича. Чудовий настрій та шквал емоцій глядачам дарували аматори місцевого будинку культури.

Зі словами вдячності звернулися організатори свята до спонсорів та меценатів: Медведьова О.О., Божка Г.Н., Бодяка М.М., Коваленка В.І., Підставському В.М., Приходько А.С., Приходько В.С., Сильченко В.О., ТОВ «Забарівське».

Голова об’єднаної громади, в свою чергу, подякував активу села, працівникам культури та всім мешканцям за чудовий настрій, теплу атмосферу та організацію свята на високому рівні.

Відділ організаційно-кадрової таінформаційної роботи Сновської міської ради

Leave a Reply