» » Потяг «Сновськ-Бахмач» відправлятиметься ввечері на 24 хвилини раніше і його пасажири встигатимуть на потяг «Київ-Суми»

Потяг «Сновськ-Бахмач» відправлятиметься ввечері на 24 хвилини раніше і його пасажири встигатимуть на потяг «Київ-Суми»

З робочим візитом 30 вересня на Сновщині побували начальник регіональної філії «Південно-Західна залізниця» Артем Миронович та начальник виробничого підрозділу Конотопської дирекції  залізничних перевезень Вадим Єрмоленко. Під час перебування у Сновську вони провели зустріч з начальником залізничної станції Сновськ Станіславом Сипливим та міським головою Олександром Медведьовим. У ході розмови міський голова від імені жителів громади звернувся до Артема Мироновича з проханням щодо зміни графіку руху потяга «Сновськ-Бахмач». Потяг відправляється зі ст. Сновськ о 16:59 і прибуває в Бахмач о 19:28. А за 13 хвилин до його прибуття – о 19:15, зі ст. Бахмач відправляється потяг з Києва на Суми і пасажири сновського потяга спізнюються на нього. Особливо це створює незручності студентам, які їдуть на навчання.

Артем Миронович звернення взяв до уваги і пообіцяв питання вирішити.

Як повідомив Станіслав Сипливий (на фото), вже з 31 жовтня 2021 року потяг «Сновськ-Бахмач», відправлятиметься о 16:35 і прибуватиме в Бахмач о 19:04. Всі його пасажири встигатимуть на потяг «Київ-Суми» (на вихідних цей потяг називається «Вінниця-Суми»).

Міська рада, і особисто міський голова Олександр Медведьов, висловлюють щиру вдячність «Укрзалізниці» в особі начальника регіональної філії «Південно-Західна залізниця» Артема Мироновича, начальника виробничого підрозділу Конотопської дирекції залізничних перевезень Вадима Єрмоленка та начальника залізничної станції Сновськ Станіслава Сипливого за те, що пішли назустріч жителям Сновщини, Менщини та Бахмаччини, які користуються потягом «Сновськ – Бахмач».

Відділ організаційної роботи,  інформаційного забезпечення та зв’язків з громадськістю