» » Пожежні водойми та водойми до напування худоби розчистили у Кучинівці та Великому Щимелі

Пожежні водойми та водойми до напування худоби розчистили у Кучинівці та Великому Щимелі

Зважаючи на те, що останні роки влітку встановлюється спекотна й посушлива погода, гостро постає проблема нестачі води в населених пунктах громади. Тож на прохання жителів Кучинівки та В.Щимеля  міською радою було вирішено розчистити в цих селах пожежні водойми та водойми для напування худоби.

У Кучинівці  в березні розчистили 4 такі ставки. З бюджету міської ради виділили 80 тис. грн., у  тому числі 10 тис. грн., які були надані депутату міської ради Михайлу Булденку на виконання своїх повноважень. Люди зібрали близько 58 тисяч власних коштів для проведення робіт.

У Великому Щимелі в минулому році було розчищено пожежну водойму за рахунок коштів міського бюджету, а уже в березні цього року ще 2 ставки для напування худоби і заправки пожежних авто – за кошти жителів села (ними було зібрано 15 тис. грн). Як і обіцяв міський голова Олександр Медведьов на сході села – техніку до В.Щимеля доставили за рахунок міської ради.

До відома. Вартість доставки техніки на Сновщину і повернення її назад у Городню склала  21 000 тис. грн. Година роботи екскаватора коштує 1156 грн, година робота бульдозера – 1224 грн.

Прикро, що населення не зважає на пожежо-небезпечний період і продовжує випалювати суху рослинність, завдаючи шкоди як навколишньому середовищу, так і собі.  На цьому тижні знову невстановлена особа підпалила траву поблизу Гвоздиківки і пожежним довелося гасити вогонь на площі 4,5 га.

Відділ організаційно-кадрової та інформаційної роботи